Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Анонси

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

3. 5 по 7 листопада 2019 року в м. Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15) триватиме XVII Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє». Захід відбудеться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України, організаторами є Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

У форматі Форуму:

  • Галузева експозиція «ПЕК України» презентує здобутки та стратегічні перспективи розвитку державних компаній паливно-енергетичного комплексу.
  • ХУП Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2019» демонструватиме вітчизняні та іноземні зразки енергетичного, електротехнічного, світлотехнічного обладнання та приладів, кабельно- провідникову продукцію, засоби автоматизації для різних сфер застосування.
Вівторок, 19 березня 2019 12:35

Шановна молодь нашого району!

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

Інформуємо Вас, що Міністерство молоді та спорту України у співпраці із Департаментом сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації та Департаментом Патрульної Поліції України планують у Донецькій області, орієнтовно у ІІ декаді липня 2019 року проведення Всеукраїнського табору, спрямованого на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, «Вартові безпеки (далі – Табір)».

Зазначений захід проводитиметься з метою залучення мешканців до національно-патріотичного виховання, створення позитивного іміджу українського військовослужбовця, а саме патрульного поліцейського серед дітей та молоді, що сприятиме підготовці молоді до захисту незалежності та територіальної цілісності у складі державних органів і громадських формувань.

Основні завдання:

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)
Оздоровлення дітей в МДЦ «Артек» та УДЦ «Молода гвардія» та інших оздоровчих закладах України

Сектор у справах молоді та спорту районної державної адміністрації повідомляє, що розпочалась робота щодо оздоровлення дітей в МДЦ «Артек» та УДЦ «Молода гвардія» та інших оздоровчих закладах України. З метою створення банку даних на 2019 рік запрошуємо батьків (або осіб, що їх замінюють) дітей наступних пільгових категорій:

  • діти-сироти,
  • діти, позбавлені батьківського піклування,
  • діти з інвалідністю, здатні до самообслуговування,
  • діти, один з батьків яких загинув у районі проведення АТО, бойових дій тощо,
Понеділок, 18 березня 2019 09:12

Гранд-талант - 2019

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

grand talant 201927 червня 2019 року в м.Вільногірськ Дніпропетровської області відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Гранд-талант - 2019» засновником якого є Ліга діячів культури України. Участь у заході візьмуть учасники з усіх регіонів України. Цей захід - чудова нагода проявити підтримку популяризації національного культурного продукту та розвитку дитячої творчості.

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 з 42
 • Шановні відвідувачі сайту !

  Pavlychyk V

  Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!
  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                              

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com