Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Анонси

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

Golodomor2018

Вівторок, 20 листопада 2018 15:17

ПРЕС-АНОНС

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

Logo27112018

Громадська участь: пробудження сили.

Форум “ГРАНТуємо зміни 4.0”

Вже вчетверте в Черкасах відбудеться форум громадський організацій та ініціатив “ГРАНТуємо зміни 4.0”. Надихаючі приклади успіхів на ярмарку ініціатив, потужні виступи спікерів, практичні сесії, очікується, щонайменше 300 учасників та представників громадських організацій, ініціатив, які обмінюватимуться досвідом активізації участі жителів в функціонуванні громад. В форумі приймуть участь представники з різних областей. Усе це на регіональному форуму “ГРАНТуємо ЗМІНИ 4.0”, який відбудеться 27 листопада у Черкасах.

Понеділок, 05 листопада 2018 15:43

Про проведення конкурсу «Щедрик Фест»

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

Облдержадміністрація повідомляє, що з 26 по 29 грудня 2018 року у м. Покровськ Донецької області відбудеться І Всеукраїнський хоровий конкурс «Щедрик Фест». Проведення Конкурсу є частиною ювілейного міжнародного проекту з відзначення 100-річчя заснування Української Республіканської Капели під керівництвом Олександра Кошиця та світового тріумфу «Щедрика» в обробці Миколи Леонтовича. Відбірковий етап конкурсу триває з 01 по 31 жовтня 2018 року.

Хор-переможець конкурсу стане сучасним провідником культурної дипломатії України у світі та здійснить світове концертне турне за маршрутом Капели, як це було сто років тому.

У співпраці з Українським інститутом національної пам'яті та містами України триває пересувна вулична фотовиставка «Культурна дипломатія України. Світовий тріумф Щедрика».

Особливою місією конкурсу є братерська підтримка представниками різних регіонів України наших співвітчизників-мешканців Донеччини, частина території якої є тимчасово окупованою.

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

       Відповідно до рішення Лисянської районної ради від 31.05.2018р. № 27-11/VII «Про затвердження Порядку конкурсного добору керівника та педагогічних працівників Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Лисянської районної ради», відділ освіти Лисянської РДА оголошує повторний конкурсний відбір на посади педагогічних працівників Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Лисянської районної ради:

 • -вчитель-логопед (1 штатна одиниця)
 • -вчитель-дефектолог (1 штатна одиниця)
 • -вчитель лікувальної фізкультури (вчитель-реабілітолог) (1 штатна одиниця).
ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 з 39
 • Шановні відвідувачі сайту !
  Шановні відвідувачі сайту !

  Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!
  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com