Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Анонси

ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» (ПАТ «КВБЗ») м. Кременчук, Полтавська область - є унікальним промисловим підприємством з повним виробничим циклом, на якому одночасно виготовляється широка гама вантажних вагонів та транспорту соціального призначення: пасажирські вагони локомотивної тяги, електро та дизель-поїзди, вагони метрополітену, ескалатори, ходові частини до вантажних та пасажирських вагонів, а також комунальна техніка в т.ч.: підмітально-прибиральна машина КВСЗ-4002 «Чистий шлях», контейнери грейферного типу МК-3,2М та ковшові контейнери об’ємом 2м3, 5м3, 9м3, 12м3 (для збирання, зберігання та транспортування побутових та промислових відходів).

Система менеджменту якості підприємства сертифікована відповідно до вимог міжнародного стандарту І8О 9001:2015, міжнародного стандарту І8О Т8 22163:2017, національного стандарту ДСТУ І8О 9001:2015.

ПАТ «КВБЗ» - має низку міжнародних нагород за якість продукції, адже створює техніку, яка нічим не поступається світовим аналогам.

Так, на сьогодні, сучасна комунальна техніка виробництва ПАТ «КВБЗ» успішно експлуатується в містах України, яка ні чим не гірше за якістю прибирання та технічними характеристиками від європейських, турецьких та білоруських аналогів даної техніки. При цьому, вартість комунальної техніки, що виготовляєтеся ПАТ «КВБЗ» є значно нижчою.

При цьому, ПАТ «КВБЗ» налагоджено співробітництво з багатьма підприємствами Черкаської області на основі кооперації, чим в значній мірі сприяє розвитку економіки регіону.

З метою подальшого економічного розвитку та підтримки вітчизняних товаровиробників, в т.ч. ПАТ «КВБЗ», просимо Вас, шановний Романе Миколайовичу, розглянути можливість та надати сприяння в інформуванні комунальних підприємств міст Черкаської області, про наявність в Україні вітчизняного виробника підмітально-прибиральних машин КВСЗ-4002 «Чистий шлях», контейнерів грейферного типу МК-3,2М, ковшових контейнерів об’ємом 2м3, 5м3, 9м3, 12м3 (для збирання, зберігання та транспортування побутових та промислових відходів) та при формуванні планів закупівлі надавати перевагу вітчизняному виробнику.

Рекламно-презентаційні матеріали на підмітально-прибиральну машину КВСЗ-4002 «Чистий шлях», контейнери грейферного типу МК-3,2М та ковшові контейнери об’ємом 3, 5м3, 9м3, 12м3 (для збирання, зберігання та транспортування побутових та промислових відходів) виробництва ПАТ «КВБЗ» додаються.

Сприяння Черкаської обласної державної адміністрації щодо підтримки вітчизняних виробників забезпечить зростання обсягів виробництва та кількості робочих місць, а також додаткових податкових надходжень до бюджетів та фондів.

 

КОНТЕЙНЕР ГРЕЙФЕРНОГО ТИПУ МК-3,2

Призначений для встановлення в місцях роздільного збору побутових відходів – скло, папір, пластик, залишкове сміття, вантажопідйомність 1200 кг, поставляється у фарбованому або оцинкованому вигляді).

ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ

 • Об’єм: 3,2 m3.
 • Вага: 362 кг.
 • Вага з цинковим покриттям: 385 кг.
 • Товщина стінок та днища: 2 мм.

49ebc8001b113a022dbcc9bc9703b5b0 M49ebc8001b113a022dbcc9bc9703b5b0 2 XL

 

 

 

 

 

 

 

a8a70130aed1b4387634a8604a34a91e XL

 

 

 

 

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області надає рекомендації щодо вжиття профілактичних та протиепідемічних заходів щодо недопущення виникнення та поширення випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом Covid-19.

 

Рекомендації для керівників закладів продовольчої торгівлі

З метою недопущення виникнення та поширення випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом Соvid-19, керівникам продовольчої торгівлі, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, необхідно забезпечити наступні заходи:

- встановити на підлозі перед касами мітки через кожні 1- 1,5 м , які інформуватимуть покупців про місце знаходження в черзі;

- забезпечити контроль за кількістю покупців із розрахунку не більше ніж 1 особа на 10 м2 торгівельної площі;

- рекомендувати визначити час (рекомендовано: із 8:00 до 9:00), для відвідування підприємств торгівлі виключно людьми похилого віку (старші 65 років), як найбільш уразливої частини населення до коронавірусної інфекції;

- забезпечити необхідні умови для дотримання працівниками правил особистої гігієни (рукомийники, мило, одноразові рушники, серветки, тощо) та встановити належний контроль за їх дотриманням;

- забезпечити працівників засобами індивідуального захисту (ЗІЗ) (з розрахунку 1 медична маска на 3 години роботи на особу, гумові рукавички та спиртовмісний антисептик);

- забезпечити дотримання дистанції працівниками, які мають найбільший контакт із відвідувачами, на відстань як мінімум 1 метра, або встановити захисні екрани для захисту працівників;

- збільшити кратність проведення дезінфекційних заходів (вологі прибирання з використанням дезінфікуючих засобів у приміщеннях, особливо в місцях найбільшого контакту з поверхнями - ручки дверей, барні стійки, місця сидіння, раковини, тощо);

- дотримуватись нормативних показників температури повітря та забезпечити періодичне наскрізне провітрювання приміщень;

- не допускати до роботи осіб з ознаками інфекційного захворювання;

- виділити приміщення для тимчасової ізоляції осіб з ознаками захворювання на гострі респіраторні інфекційні захворювання;

- у разі виявлення працівника з ознаками респіраторного інфекційного захворювання вжити заходів для його ізоляції від здорових осіб та негайно повідомити про цей випадок відповідний заклад охорони здоров’я;

- обмежити масові заходи в закритих приміщеннях;

- забезпечити наявність дезінфікуючих (антисептичних) засобів або одноразових серветок на столах самообслуговування для індивідуального користування покупцями ;

- забезпечити медичні пункти (за наявності) необхідними засобами та обладнанням (термометрами, бактерицидними випромінювачами, дезінфекційними та антисептичними засобами, засобами особистої гігієни та індивідуального захисту тощо).

Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області надає

Правила торгівлі харчовими продуктами тваринного та рослинного походження.

Під час обмежувальних заходів суб’єктам господарювання посилити контроль за організацією обігу харчових продуктів, відповідно до вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та «Правил роздрібної торгівлі продовольчими товарами» № 185 від 11.07.2003 зі змінами, а саме:

1. Оператори ринку відповідають за виконання вимог законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів у межах діяльності, яку вони здійснюють.

2. Операторам ринку запровадити вимоги щодо застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів, а саме: провести аналіз небезпечних факторів та їх ідентифікацію, задля запобігання або усунення, чи зменшення до прийнятного рівня на всіх етапах обігу об’єктів санітарних заходів (нефасовані та/або незахищені харчові продукти, сировина та інгредієнти, які в подальшому не піддаються термічній обробці) під час транспортування, прийняття, розвантаження, стадіях виробництва, зберігання, підготовки до продажу та реалізації.

До конкурсу подаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної сфери, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше, як за півроку до їх висунення.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2003 № 1832 «Про премію імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності» (зі змінами) Премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка - 27 серпня - у розмірі десяти тисяч гривень кожна за рахунок коштів, передбачених на цю мету в державному бюджеті, і розподіляється Держкомтелерадіо України у таких чотирьох номінаціях:

за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;

за кращий твір у телевізійній сфері;

за кращий твір у радіомовній сфері;

за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.

Звертаємо увагу, що відповідно до п. 4 Положення про премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності одна й та сама кандидатура не може одночасно висуватися на здобуття Премії з двома й більше творами.

На здобуття Премії, подаються:

клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою публікації (твору) та його автора (авторів);

примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення;

копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу - копії паспортів кожного члена колективу).

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Держкомтелерадіо України, з позначкою «на здобуття премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності».

Клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word), а також електронну версію твору прохання надсилати до Держкомтелерадіо на електронну адресу іv@соmin.gov.ua

З Положенням про Премію можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо (http://соmin.kmu.gov.ua) у розділі «Конкурси, премії» (підрозділ «Премії»).

Телефони для довідок: (044) 279-35-56,(044) 278-86-96.

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що з метою реалізації вимог Закону України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) ДПС розроблено Опис АРІ фіскального сервера контролюючого органу.

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 з 54
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com