Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

Лисянські комунальники готуються до зими

Написано

  комунальники готуються до зими      З метою належної підготовки до осінньо-зимового періоду  комунальне підприємство «Благоустрій» отримали подарунок від селищної ради – новий трактор МТЗ – 82 з комплексом навісного обладнання (косий відвал та шітка) за 250 тисяч гривень. Новопридбана техніка дасть можливість оперативно чистити сніг взимку, проводити прибирання вулиць, вивозити сміття, здійснювати інші роботи.

Голова Лисянської райдержадміністрації Олександр Вельбівець, зауважив, що давно мріяв, аби лисянські комунальники мали таку техніку в своєму розпорядженні,  адже чистота в селищі, належний благоустрій – то є візиткою Лисянки. Він зазначив, що за останній час техніка, яка перебувала в користуванні комунальних підприємств не ремонтувалися та не оновлювався - тож вже час змінити відношення до забезпечення комунальних підприємств, аби лисяни  отримували якісні послуги. 

Прочитано 1077 раз
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com