Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

На Лисянщині не залишають без уваги проблеми сільських жителі

Написано

збори Яблунівка

В селі Яблунівка Лисянського району минулого тижня відбулися загальні збори громадян за участю голови райдержадміністрації Олександра Вельбівця, начальників юридичного відділу райдержадміністрації, районного управління юстиції та в.о. начальника відділу Держземагенства у Лисянському районі. На зібранні, ініційованому жителями села, було розглянуто питання використання земельної ділянки сільськогосподарського призначення власниками великої рогатої худоби під пасовище. Олександром Борсенком - в.о. начальника відділу Держземагенства у Лисянському районі було рекомендовано сільському голові с.Яблунівка створити громадське пасовище на орієнтовній площі 130 га та оформити відповідно до чинного законодавства.

На питання щодо інформування про аварійне відключення електроенергії головою райдержадміністрації Олександром Вельбівцем було  відзначено, що в районній громадсько-політичній газеті «Понад Тікичем» обов’язково буде розміщено відповідне роз’яснення керівництва Лисянського РЕМу.

Прочитано 691 раз Остання зміна Понеділок, 08 грудня 2014 15:12
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com