Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

На Лисянщині відзначили день місцевого самоврядування

Написано

den mic camovrjdyvanna Вже традиційно  у грудневі дні Україна відзначає День місцевого самоврядування, яке об’єднує лідерів територіальних громад, людей активної життєвої позиції. 4 грудня у Лисянському районі відбулись урочистості з нагоди відзначення  Дня місцевого самоврядування. Структуру народовладдя в районі складають: районна рада, селищна та 27 сільських рад, обранці яких отримали ступінь довіри і своєю працею створюють історію місцевого самоврядування Лисянщини.

Держава потребує подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. Ми часто говоримо про необхідність змін, але не завжди усвідомлюємо, що вони мають починатись із кожного, - наголосив голова районної державної адміністрації Олександр Вельбівець. Він відзначив, що сучасна політика президента України Петра Порошенка спрямована на поступ від революції Гідності до країни Гідності, та закликав бути гідними, чесними, справедливими, щоб поняття «гідність людини» стало нормою життя. 

Органи самоврядування і виконавчої влади у тісній співпраці повинні сконцентрувати свої зусилля на розв'язанні соціальних та економічних проблем, вирішення яких допоможе забезпечити добробут людей.

За активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування району кращих було відзначено Почесними грамотами та Подяками районної державної адміністрації.

Прочитано 684 раз
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com