Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

В ОДА проаналізували стан соціально-економічного розвитку області за 9 місяців

Написано

Сьогодні під головуванням Юрія Ткаченка відбулося засідання колегії обласної державної адміністрації. У ході колегії було розглянуто два питання: підсумки соціально-економічного розвитку області та виконання місцевих бюджетів за 9 місяців цього року, а також питання енергозабезпечення області.

Так, під час розгляду першого питання, заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі Роман Карманнік повідомив, що у січні-вересні 2014 року індекс промислової продукції склав 93,3 %, а обсяг реалізованої промислової продукції 23,5 млрд грн. У той же час обсяг реалізованих споживачам послуг зріс проти відповідного періоду попереднього року на 7,0 % і становив 3,5 млрд грн.

– Звісно, ми очікували, що вдасться зробити набагато більше… Проте ситуація в країні внесла свої корективи. Багато часу і фінансових затрат іде на допомогу учасника АТО і переселенцям… Проте ми постійно працюємо над поліпшенням економічної ситуації, зокрема, шляхом залучення інвестицій, – зазначив очільник області.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

Прочитано 687 раз
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com