Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

ДО ДНЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Написано
Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

Другий місяць осені починається з особливої дати – дня вшанування людей похилого віку. Це хороша нагода пильніше зосередитись на проблемах літніх людей, ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима нелегкі життєві дороги. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

Цього дня, з нагоди свята, голова районної державної адміністрації Володимир Павличук відвідав стаціонарне відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян, що знаходяться у с.Боярка.

У вітальному слові під час зустрічі з представниками старшого покоління голова районної державної адміністрації Володимир Павличук наголосив: “Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам, взагалі всім, старшим мешканцям нашого району.” Побажав всім миру, добра, здоров’я та всіляких гараздів.

Для мешканців відділення стаціонарного догляду Володимир Миколайович приготував солодкі подарунки, а аматори сільського будинку культури порадували присутніх ліричними та жартівливими номерами.

Людина починається з добра. То ж будьмо щедрі серцем в ім’я добра, людяності і справедливості.

Прочитано 137 раз Остання зміна Вівторок, 09 жовтня 2018 12:58
 • Шановні відвідувачі сайту !

  Pavlychyk V

  Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!
  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                              

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com