Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

З професійним святом вітали освітян району

Написано
Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

Щороку восени, в першу неділю жовтня, ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті.

День вчителя вже давно став знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

З нагоди цього свята, минулого тижня, в районі відбулися урочистості заходи, на яких освітян району привітав заступник голови районної державної адміністрації Олександр Дубовий.

У своєму виступі Олександр Васильович відмітив, що сьогодні будується нова українська школа – новий освітній простір, тому освіта має стати пріоритетом і в діяльності місцевих органів влади та місцевого самоврядування.

Також, у своїй промові він підкреслив велич і мудрість значення вчителя для суспільства, подякував педагогічним колективам району, ветеранам педагогічної праці за плідну роботу, за те, що вони виконуючи свій професійний обов’язок.

Олександр Дубовий побажав учителям міцного здоров’я, щастя, добра, фінансового достатку і процвітання, а також від імені райдержадміністрації відмітив кращих з кращих працівників освітньої ниви.

Окрасою свята стали вокальні та хореографічні композиції від юних талановитих артистів, що представляли різні навчальні заклади. 

Прочитано 158 раз Остання зміна Вівторок, 09 жовтня 2018 17:03
 • Шановні відвідувачі сайту !

  Pavlychyk V

  Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!
  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                              

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com