Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Районний футбольний турнір серед дівочих команд

Написано
Оцініть цей матеріал
(1 голос)

01Цими вихідними відбулися районні шкільні змагання з футболу серед дівчат. Участь у турнірі взяли 7 найкращих шкільних команд району. Змагання урочисто відкрив голова районної державної адміністрації Володимир Павличук.

Попередньо було проведено жеребкування суддями змагань. Змагання проводилися в двох підгрупах. Команди групи А змагалися на спортивному майданчику КОЗ «Лисянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1- гімназія», а команди групи Б грали на території Лисянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

Всі команди з азартом прагнули до перемоги. Представниці прекрасної статі показали високий рівень підготовки, наполегливість та майстерність.

В результаті серії ігор визначились найсильніші. Так перше місце виборола команда Виноградського НВК, друге місце – команда Лисянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, на третій сходинці опинились дівчата з команди Боярського НВК.

Володимир Миколайович усім учасникам побажав невичерпної енергії, бадьорості духу й подальших успіхів, привітав команди з перемогою та всіх учасників змагань нагородив солодощами.

Прочитано 157 раз Остання зміна Вівторок, 09 жовтня 2018 17:09
 • Шановні відвідувачі сайту !

  Pavlychyk V

  Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!
  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                              

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com