Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Відбулось чергове засідання громадської ради

Написано
Оцініть цей матеріал
(1 голос)

DSC 676831 жовтня 2018 року під головуванням голови громадської ради при Лисянській районній державній адміністрації відбулося чергове розширене засідання громадської ради. У роботі дорадчого органу взяли участь члени ради, голова районної державної адміністрації Володимир Павличук, начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Віктор Грабовий, голова селищної ради Олександр Короленко, завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Богдан Клименко, головний лісничий ДП «Лисянське лісове господарство» Віталій Марусич.

Відкрила та вела засідання голова громадської ради Ніна Бровченко. Вона ознайомила присутніх із порядком денним, який одноголосно було затверджено.

Основним питання порядку денного стало активне обговорення стану ремонту доріг на території смт Лисянка та району у 2018 році.

Про хід виконання попередніх рішень громадської ради щодо ремонту доріг в смт Лисянка та Лисянському районі доповідав начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Віктор Грабовий. У своїй доповіді він проінформував про виконанні роботи з ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у поточному році.

Співдоповідачем з даного питання виступив голова селищної ради Олександр Короленко, який повідомив про ремонт вулиць та провулків на території селища.

Про національно-патріотичне виховання дітей та молоді в районі звітував завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Богдан Клименко.

З інформацією щодо охорони і захисту лісу та заготівлі і реалізації деревини виступив головний лісничий ДП «Лисянське лісове господарство» Віталій Марусич.

За результатами засідання членами громадської ради прийнято відповідні рішення.

Прочитано 132 раз Остання зміна П'ятниця, 02 листопада 2018 11:21
 • Шановні відвідувачі сайту !

  Pavlychyk V

  Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!
  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                              

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com