Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

«Обласна програма в дії», – очільник Черкащини про кампанію із зарибнення Дніпра

Написано
Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

Осіння кампанія із зарибнення Кременчуцького водосховища триває на Черкащині. Цьогоріч вона наймасштабніша: у водойму випустять майже 100 тонн зарибку. Про це повідомив очільник Черкащини Юрій Ткаченко.

Усе це відбувається в межах обласної програми з розвитку рибного господарства. Її ухвалили за ініціативи Черкаської ОДА.

– Маємо обласну програму в дії, – зауважив Юрій Ткаченко. – Кілька років тому ми вирішили системно підійти до питання відновлення водних ресурсів. Спершу долучили до цього питання підприємства-забруднювачі Дніпра. А далі нарощували масштаби. Цьогоріч із обласного бюджету ми спрямували на зарибнення 2 млн грн. Також долучилися підприємства-рибодобувачі.

Кременчуцьке водосховище зарибнять товстолобиком, білим амуром і коропом. Увесь зарибок – із державного підприємства «Іркліївський риборозплідник рослиноїдних риб». Воно виграло відповідний тендер.

– Саме для таких цілей «Іркліївський риборозплідник» у свій час і створювали, – сказав голова Черкаської ОДА. – Зараз ми з його допомогою відновлюємо водні ресурси на Черкащині. Водночас спрямовані кошти ще й працюють на економіку області.

Нагадаємо, збереження довкілля є одним із пріоритетів обласної «Стратегії-2020».

Прочитано 92 раз
 • Шановні відвідувачі сайту !

  Pavlychyk V

  Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!
  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                              

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com