Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку

Написано
Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

За дорученням Президента України Петра Порошенка, 4 січня 2019 у Лисянському районі провели засідання Ради регіонального розвитку. У Раді взяли участь представники органів місцевого самоврядування району, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій і установ району, активні громадські діячі.

Перше, публічне засідання консультативно-дорадчого органу відбулося у приміщенні Лисянської районної державної адміністрації. Відкриваючи засідання голова райдержадміністрації Володимир Павличук підкреслив, що: «12 листопада цього року в Києві відбулося засідання Ради регіонального розвитку за участі керівництва держави, на якому відбулося обговорення глобальних інфраструктурних проектів і планів розвитку України, а 30 листопада відбулося засідання Ради в Черкаській області, тому засідання Ради в Лисянському районі є логічним продовженням цих заходів вищого рівня. Питання, які будуть вирішуватися, є дуже важливими. Кожен з присутніх знає ситуацію зсередини, тому потрібно об’єднати зусилля і разом розробити стратегію розвитку району на 2019 – 2021 роки».

Для аналізу стартової ситуації голова райдержадміністрації представив присутнім перспективний план, пріоритети та об’єкти соціально-економічного розвитку територій Лисянського району та наголосив на необхідності проведення обговорень перспективних планів розвитку району на 2019-2021 роки з депутатами сільських рад та громадськість.

 

Прочитано 111 раз
 • Шановні відвідувачі сайту !

  Pavlychyk V

  Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!
  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                              

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com