Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Районний фестиваль колядок та щедрівок

Написано
Оцініть цей матеріал
(1 голос)

14Різдвяний співочий передзвін лунав 09 січня у великій залі адмін.будинку, де відбувся районний фестиваль колядок та щедрівок, за організації будинку дитячої та юнацької творчості. Участь у святковому дійстві взяли наступні учнівські колективи: «Дзвіночки» (БДЮТ), «Різдвяна зірка» (Шубиноставська ЗОШ), «Коляда» (Мар’янівський НВК), «Синій птах» (Почапинський НВК), «Квіти України» (Бужанська ЗОШ), «Колорит» (Лисянський НВК), «Коляда» (Лисянська ЗОШ №2), «Джерельце» (Журжинецький НВК).

 

Колективи подарували глядачам незабутній концерт та ще раз нагадали, гостям фестивалю, про народні традиції, – від давніх традиційних українських, до щедрівок та колядок в сучасній обробці. Радували око надзвичайні українські костюми. Відчувалося, що учні та їх наставники вклали душу в організацію свята.

На фестиваль завітало керівництво району голова райдержадміністрації Володимир Павличук та голова районної ради Ярослав Попко. Вони щиро привітали всіх присутніх з новорічними та різдвяними святами. На знак подяки за доброю українською традицією подарували дітям солодкі подарунки. Привітала учнів зі святом та подякувала за подарунки керівникам директор будинку дитячої та юнацької творчості Ніна Проскура. 

Прочитано 189 раз Остання зміна Понеділок, 14 січня 2019 11:35
 • Шановні відвідувачі сайту !

  Pavlychyk V

  Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!
  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                              

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com