Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

1939–1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо

Написано

000Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації.

День пам’яті та примирення та День перемоги символізує не тріумф переможців над переможеними, а має бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. Вона скінчилася і найважливішим її підсумком має бути не перемога, а мир.

Минулого тижня в усіх населених пунктах району відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ої річниці вигнання нацистів з України.

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, 07 травня, в Лисянському районному будинку культури відбувся концерт-реквієм «Пісня обпалена війною», підготовлений учасниками художньої самодіяльності.

За традицією, 09 травня, районний захід розпочався з урочистої ходи до обеліску Слави, за участі ветеранів, керівників району і селища, представників трудових колективів, підприємств, організацій і установ, громадських організацій, учнівської і студентської молоді та громадськості.

З промовою до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Володимир Павличук: «У ці дні ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми завжди пам’ятаємо про безсмертний подвиг, про самопожертву та відвагу ветеранів, які день за днем наближали звільнення світу від нацизму, і низько вклоняємося їм за Перемогу!

Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться».

З вітальним словом до учасників мітингу звернувся голова районної ради ветеранів Анатолій Мовчан. Він подякував ветеранам за мир та побажав найголовнішого – здоров’я, згадав поіменно живих ветеранів, побажав їм миру та злагоди.

Керівництво району та селища, учні та всі небайдужі жителі поклали квіти до підніжжя пам’ятника. Учасники церемонії хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять тих, хто поліг в бою, кому не судилося повернутися з фронтів минулих і сучасних - за всіма полеглими на полях Другої світової війни та під час ООС, тих, чиє життя безжально відібрала війна. Закінчився святковий мітинг панахидою за загиблими у Другій світовій війні.

Прочитано 498 раз Остання зміна Вівторок, 14 травня 2019 14:13
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com