Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Делегація з Лисянського району взяла участь у заходах з нагоди відзначення 158-ої річниці із дня перепоховання Великого Кобзаря

Написано

02Представники районної державної адміністрації на чолі із головою райдержадміністрації Володимиром Павличуком доєдналась до велелюдної пам’ятної ходи з нагоди 158-ої річниці від дня перепоховання Великого Кобзаря на Чернечій горі.

Традиційно, після поминальної панахиди в Успенському соборі, всі учасники заходу пройшли ходою до могили Тараса Григоровича. Вже на Чернечій горі присутні поклали квіти до пам’ятника великому поету. Урочистості супроводжували музичні твори на вірші Кобзаря.

Нагадаємо, Тарас Шевченко помер 10 березня 1861 року. Коштом друзів його поховали на Смоленському православному цвинтарі в Петербурзі. Потому його домовину, за заповітом, перевезли в Україну. Письменника перепоховали на Чернечій горі.

Прочитано 1216 раз Остання зміна П'ятниця, 24 травня 2019 15:45
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com