Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Володимир Зеленський: Україна та Канада працюватимуть над розширенням дії двосторонньої Угоди про вільну торгівлю на сферу послуг та інвестицій

Написано

 Україна зацікавлена у посиленні торговельно-економічної та інвестиційної співпраці з Канадою. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час спільного брифінгу з Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо 2 липня у Торонто.

«Важливе місце в українсько-канадських відносинах посідає торговельно-економічна та інвестиційна співпраця. І ми хотіли б її посилити. Тому наші країни працюватимуть над розширенням дії двосторонньої Угоди про вільну торгівлю на сферу послуг та інвестицій», – повідомив Глава держави.

Він також зазначив, що разом з командою працює над тим, щоб умови ведення бізнесу в Україні були комфортними.

«Я щиро вітаю інвестиції в нашу країну канадських компаній, таких як Brookfield, TIU, Black Iron, Vermilіon. Вчора українська компанія разом з канадською «Верміліон Енерджі» виграли право на нафтогазові ділянки», – повідомив Глава держави.

Володимир Зеленський також подякував канадській стороні за чудову організацію Міжнародної конференції з питань реформ в Україні, яка стартувала 2 липня.

«Вірю, що цей форум стане ефективним майданчиком, адже наші амбітні плани потребують широкої підтримки міжнародних донорів», – зазначив Президент України.

Крім того, він підкреслив, що Україна вивчатиме досвід Канади з розбудови справедливої, щасливої та успішної країни.

Прочитано 29 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com