Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

У РАЙОНІ ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КООПЕРАЦІЇ

Написано

Напередодні Міжнародного дня кооперації відбулися заходи з нагоди професійного свята. На захід завітала керівник апарату районної державної адміністрації Ніна Іващенко.

Ніна Олексіївна привітала ветеранів клубу дозвілля “Надвечір’я” та працівників споживчої кооперації району з професійним святом – Днем кооперації. Побажала всім міцного здоров’я,  бадьорості духу, довгих років активного життя, тепла людських стосунків та родинного затишку.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок в розвиток Лисянського районного споживчого товариства,         з нагоди ювілею від Дня народження та професійного свята нагороджено Почесною грамотою районної державної адміністрації ветеранів праці системи районного споживчого товариства: Тернову Марію Олексіївну, Горову Валентину Миколаївну та Ставенко Таїсію Миколаївну

Прочитано 25 раз Остання зміна Вівторок, 16 липня 2019 14:29
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com