Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Обрано нову громадську раду при РДА

Написано

В залі засідань адмінбудинку 12 липня 2019 року відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Лисянській райдержадміністрації на 2019-2021 роки. Учасники засідання заслухали звіт голови громадської ради та голови ініціативної групи Ніни Бровченко про проведену роботу за минулу каденцію.

За результатами голосування до складу Громадської ради обрано 10 представників громадських організацій та спілок: голова районної жіночої ради Ніна Бровченко, голова районної організації «Союз Чорнобиль» Володимир Гончаренко, голова районної організації ВОІ «Союзу організацій інвалідів України» Петро Драчук, голова Федерації футболу Лисянського району Василь Жарко, голова районної організації профспілки працівників державних установ Володимир Жмурко, керівник районної організації ветеранів війни і праці Анатолій Мовчан, керівник районної спілки дитячих і юнацьких організацій Ніна Проскура, голова Ради ветеранів селища Галина Славінська, член ради голів профкомів охорони здоров’я Тетяна Коптєва, голова організації спілки ветеранів Афганістану «Воїнів-інтернаціоналістів» Василь Пшеничний.

За підсумками голосування головою Громадської ради обрано Ніну Бровченко.

Новообрану громадську спільноту привітав голова райдержадміністрації Володимир Павличук, який висловив сподівання на подальшу конструктивну взаємодію органів виконавчої влади та Громадської ради з метою успішного вирішення проблемних питань, які нині турбують громаду району. Відзначалося, що є нагальна потреба активізувати громади та посилити їх відповідальність за прийняття колегіальних рішень, важливих для життєдіяльності тієї чи іншої території, села, селища, міста. Адже, де працює громадськість, там вирішується дуже багато питань.

Прочитано 46 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com