Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Для адміністраторів ЦНАП Черкащини провели навчання у сфері державної реєстрації

Написано

20190808_143702Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації за сприянням Головного територіального управління юстиції у області організував та провів низку он-лайн семінарів для адміністраторів ЦНАП. Пройшли навчання 7-8 серпня 32 фахівці.

На семінарі адміністратори підвищували рівень знань щодо правильного оформлення пакету документів та заповнення заяв на адміністративні послуги у сфері державної реєстрації громадських формувань, бізнесу та державної реєстрації речових прав на нерухоме майно з метою недопущення відмов при отриманні адміністративних послуг. Обговорили питання реєстрації статутів територіальних громад, а саме необхідного пакету документів та правильності їх оформлення. Також висвітлили інформацію про зміни в Порядок надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2019 №599.

Отримана інформація надасть змогу адміністраторам більш якісно консультувати суб’єктів звернення при подачі документів, що зменшить кількість відмов при отриманні адміністративних послуг.

У рамках семінару  додатково висвітлили питання щодо можливості створення спільних центрів надання адміністративних послуг району та міста, що передбачає оптимізацію мережі ЦНАП шляхом налагодження ефективної співпраці між органами місцевого самоврядування та райдержадміністраціями щодо забезпечення надання адміністративних послуг. Це дасть можливість усунути дублювання функцій з організації надання адміністративних послуг на відповідній території.

За інформацією Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації

Прочитано 20 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com