Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Написано

 Сьогодні у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, на якому були присутні трудові колективи управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ та організацій району, керівники клубних закладів, керівники та члени творчих колективів району, майстри народного мистецтва.

Найтепліші слова привітання і найщиріші слова вдячності на адресу працівників культосвітніх закладів, від імені районної державної адміністрації висловив заступник голови Олександр Дубовий. Також теплі слова вітань винуватці свята отримали від заступника голови районної ради Олександра Галушки, голови селищної ради Юрія Корнієнка та начальник відділу культури райдержадміністрації Лілії Заполочної.

«Українська культурно-мистецька сфера має давні традиції, а її унікальна спадщина давно славиться у світі. Ціла плеяда українських митців збагатила світову культуру неперевершеними музичними, літературними, скульптурними, архітектурними, живописними творами та інсталяціями, чудовим пісенним та хореографічним виконанням. Сьогодні в українській культурі та мистецтві відбуваються важливі світоглядні трансформації: відновлюються давні традиції і формуються нові, що відповідають темпу нашої епохи. Українські колективи продовжують підкорювати найкращі світові музичні фестивалі, твори наших письменників перекладаються на десятки світових мов, а українське кіно знову поступово здобуває визнання за межами країни. Культура є основою нашого буття, нашої унікальності та самобутності», - зазначив у своєму виступі Олександр Васильович.

В знак глибокої поваги кращі працівники культури та керівники колективів були нагороджені почесними грамотами за багаторічну творчу і сумлінну працю, впровадження інноваційних форм роботи, популяризацію аматорського мистецтва, вагомий особистий внесок у розвиток культурної сфери та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народного мистецтва.

Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми є носіями традицій, звичаїв сіл району, зрештою, країни, в якій ми живемо. Споконвіку пісня й танок, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

У подарунок для присутніх  заходу прозвучали музичні композиції  у виконанні  аматорів сцени.

 

Прочитано 35 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com