Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Захисні споруди цивільного захисту убезпечать населення від можливої небезпеки. Результати інвентаризації

Написано

Управління цивільного захисту обласної адміністрації інформує про інженерний захист населення та територій від надзвичайних ситуацій техногенного й природного характеру. У структурі зазначають, що для захисту населення від впливу факторів можливої небезпеки (внаслідок надзвичайних ситуацій в мирний час та дії засобів ураження в особливий період й терористичних актів) використовують захисні споруди цивільного захисту.

Задля організації заходів щодо захисту населення й територій від можливих надзвичайних ситуацій відкориговані розрахунки щодо укриття населення в захисних спорудах цивільного захисту, зокрема у сховищах, протирадіаційних укриттях, спорудах подвійного призначення, найпростіших укриттях, розповідає керівник Управління Юрій Скоробогатов.

За його словами, в області налічують 357 захисних споруд цивільного захисту. Із них: 142 сховища місткістю 62,83 тис.осіб, 215 протирадіаційних укриттів (ПРУ) місткістю 62,8 тис.осіб.

Чисельність населення, яке проживає на території області становить більш ніж 1 200 тис. осіб. Населення підлягає укриттю у фонді захисних споруд цивільного захисту, зокрема найбільша працююча зміна – 46,54 тис. осіб. У цілому в інших спорудах подвійного призначення фонду (пристосовані споруди – підвали та інше) можливо укрити 1 885,49 тис.осіб при необхідності в 1 141,34 тис.осіб.

Юрій Скоробогатов зазначає, що в області провели технічну інвентаризацію захисних споруд, як об’єктів нерухомого майна – 297 одиниц: За результатами перевірок у 2019 році, захисні споруди оцінили за такими показниками: «Готові» та «Обмежено готові» до укриття населення – 277 захисних споруд.

За інформацією начальника управління цивільного захисту ОДА, повністю завершили технічну інвентаризацію захисних споруд у Драбівському, Золотоніському, Канівському, Катеринопільському, Корсунь-Шевченківському, Лисянському, Маньківському, Монастирищенському, Смілянському, Тальнівському, Уманському, Чигиринському районах та містах Умань і Канів.

Інформування населення про місця розташування захисних споруд цивільного захисту, а також порядок реагування населення на можливі надзвичайні ситуації, здійснюють через обласну та місцеві телерадіокомпанії, друковані засоби масової інформації, інтернет-виданнях. На сайті обласної державної адміністрації, на сторінці управління цивільного захисту розміщено перелік захисних споруд цивільного захисту Черкаської області: http://ck-oda.gov.ua/departament-z-pytan-tsyvilnoho-zahystu-ta-oboronnoji-roboty/.

Прочитано 61 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com