Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Департамент фінансів ОДА підготував проект обласного бюджету Черкащини на 2020 рік

Написано

Департамент фінансів Черкаської обласної державної адміністрації підготував проект рішення обласної ради «Про обласний бюджет Черкаської області на 2020 рік», схваленого обласною адміністрацією (розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 29.11.2019р. №793 «Про схвалення проекту обласного бюджету Черкаської області на 2020 рік та прогнозу обласного бюджету Черкаської області на 2021–2022 роки»).

У Департаменті відзначають, що бюджет збалансований за доходами й видатками та становить 2 946,5 млн грн. На 45 % бюджет сформований за рахунок власних доходів обласного бюджету та на 55 % – трансфертів із державного бюджету. Бюджет є соціально-орієнтованим, понад 60 % становлять видатки на утримання соціально-культурної сфери. Врахували підвищення з 1 січня 2020 року мінімальної заробітної плати – 4 723 грн на місяць та посадового окладу працівника 1 тарифного розряду ЄТС – 2 102 грн.

У порівнянні з попередніми роками, з 2020 року припиняється надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення окремих програм соціального захисту населення. Видатки на ці цілі здійснюватиме Міністерство соціальної політики України за окремою програмою державного бюджету. Медична субвенція з державного бюджету передбачена лише на І квартал 2020 року у зв’язку з тим, що з 1 квітня низка обласних закладів охорони здоров’я переходять на фінансування до Національної служби здоров’я України.

Проект рішення обласної ради «Про обласний бюджет Черкаської області на 2020 рік» поданий на розгляд чергової сесії обласної ради, яка запланована на 20 грудня 2019 року, та розміщений на сайті Черкаської обласної ради.

Прочитано 69 раз Остання зміна Понеділок, 02 грудня 2019 10:54
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com