Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Новини

Міністерство молоді та спорту України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері національно-патріотичного виховання, приділяє стратегічну увагу зазначеному напряму. На виконання плану дій щодо реалізації Стратегії національнопатріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.10.2017 № 743 Міністерством молоді та спорту України було проведено конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства та затверджено календарний план надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства на реалізацію проектів, заходів національно-патріотичного виховання на 2019 рік, яким передбачено реалізацію всеукраїнських та міжнародних проектів національно-патріотичного спрямування, зокрема і проектів, спрямованих на збільшення чисельності молоді, що готова до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України та на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі – Гра).

Відповідно до ст. 14, 15 Закону України „Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в України“ та з метою підтримки громадської активності молоді, створення банку молодіжних суспільно-корисних ініціатив управління розпочинає конкурсний відбір проектних пропозицій від громадських організацій, ініціативних груп та благодійних фондів для включення їх до календарного плану управління на 2019 рік та подальшої фінансової підтримки протягом року.

Відбір пропозицій відбуватиметься за пріоритетами діяльності управління, зокрема, підтримка сімей та пропаганда сімейних цінностей.

Просимо звернути увагу на додаткові критерії оцінювання проектних пропозицій:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм   (проектів, заходів), розроблених інститутами

громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка" (зі змінами) з метою комплексного розвитку національно- патріотичного виховання та надання підтримки громадським об'єднанням у 2020 році на виконання заходів щодо національно-патріотичного виховання

21 березня 2018 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Дубового відбулося засідання координаційної ради з національно-патріотичного виховання дітей та молоді. На порядок денний було винесено три питання, а саме:

 1. Визначення основних завдань програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді за період на І півріччя 2018 року.
 2. Звіт про роботу козацьких класів району.
 3. Щодо проведення шкільних та районного етапів Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

У вступному слові заступник голови райдержадміністрації наголосив, що питання національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Україні займає важливу роль у вихованні майбутнього покоління країни. Сьогодні в районі діє програма національно-патріотичного виховання, метою якої є визначення і забезпечення реалізації першочергових і перспективних заходів, спрямованих на розвиток сфери патріотичного виховання дітей та молоді в Лисянському районі. Інтеграційні процеси, що відбуваються в Україні, європоцентричність, пробудження громадянської і громадської ініціативи, виникнення різних громадських рухів, розповсюдження волонтерської діяльності відбуваються на тлі сплеску інтересу і прояву патріотичних почуттів і нових ставлень до історії, культури, релігії, традицій і звичаїв українського народу. Тому нині, як ніколи, потрібні нові підходи і нові шляхи до виховання патріотизму як почуття і як базової якості особистості.

З метою підвищення ролі Збройних Сил України, виховання у школярів морально-етичних якостей, патріотизму до національної символіки та історії українського народу та з нагоди Дня Збройних Сил України в загальноосвітніх закладах району проводились виховні години, уроки мужності, конкурсно-ігрові програми, спортивні турніри і змагання. 

Одним із таких заходів стало військово-спортивне свято, яке відбулося 09 грудня 2017 року в Лисянському НВК «Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія». В змаганнях взяли участь три команди, які складалися з учнів 9-10 класів: «Десант», «Прикордонники» і «Морські котики».

Свято розпочалося з стройової підготовки та презентації кожної команди. Конкурси складалися з наступних естафет: воєнізована, спортивна, медична, «Військове донесення повідомлення», «Ознайомлення з військовою технікою на малюнку» та творчого домашнього завдання на тему «Один день в армії».

Конкурси перепліталися з художніми виступами. Звучали патріотичні пісні, виконувались танцювальні композиції.

ПочатокПопередня12НаступнаКінець
Сторінка 1 з 2
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com