Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Новини

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

21 березня 2018 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Дубового відбулося засідання координаційної ради з національно-патріотичного виховання дітей та молоді. На порядок денний було винесено три питання, а саме:

 1. Визначення основних завдань програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді за період на І півріччя 2018 року.
 2. Звіт про роботу козацьких класів району.
 3. Щодо проведення шкільних та районного етапів Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

У вступному слові заступник голови райдержадміністрації наголосив, що питання національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Україні займає важливу роль у вихованні майбутнього покоління країни. Сьогодні в районі діє програма національно-патріотичного виховання, метою якої є визначення і забезпечення реалізації першочергових і перспективних заходів, спрямованих на розвиток сфери патріотичного виховання дітей та молоді в Лисянському районі. Інтеграційні процеси, що відбуваються в Україні, європоцентричність, пробудження громадянської і громадської ініціативи, виникнення різних громадських рухів, розповсюдження волонтерської діяльності відбуваються на тлі сплеску інтересу і прояву патріотичних почуттів і нових ставлень до історії, культури, релігії, традицій і звичаїв українського народу. Тому нині, як ніколи, потрібні нові підходи і нові шляхи до виховання патріотизму як почуття і як базової якості особистості.

Оцініть цей матеріал
(1 голос)

З метою підвищення ролі Збройних Сил України, виховання у школярів морально-етичних якостей, патріотизму до національної символіки та історії українського народу та з нагоди Дня Збройних Сил України в загальноосвітніх закладах району проводились виховні години, уроки мужності, конкурсно-ігрові програми, спортивні турніри і змагання. 

Одним із таких заходів стало військово-спортивне свято, яке відбулося 09 грудня 2017 року в Лисянському НВК «Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія». В змаганнях взяли участь три команди, які складалися з учнів 9-10 класів: «Десант», «Прикордонники» і «Морські котики».

Свято розпочалося з стройової підготовки та презентації кожної команди. Конкурси складалися з наступних естафет: воєнізована, спортивна, медична, «Військове донесення повідомлення», «Ознайомлення з військовою технікою на малюнку» та творчого домашнього завдання на тему «Один день в армії».

Конкурси перепліталися з художніми виступами. Звучали патріотичні пісні, виконувались танцювальні композиції.

Оцініть цей матеріал
(1 голос)

20 жовтня 2017 року відбулося засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді, на якому було підведено підсумки роботи з національно- патріотичного виховання за 9 місяців 2017 року та обговорено основні завдання програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018 рік.

Події, що відбуваються в Україні, беззаперечно засвідчують – найгостріше постає сьогодні питання, пов’язане з вихованням патріотизму та формуванням національної свідомості молодого покоління. Основним інститутом, що забезпечує організацію й функціонування всієї системи формування патріотичних якостей є держава, але важливу роль в цьому процесі відіграють й освітні установи.

Патріотичне виховання школярів у школах району органічно поєднується з усією навчально-виховною роботою, важливим завданням якої є правдиве й глибоке розкриття героїчного минулого нашої держави, виховання учнівської молоді на бойових традиціях старшого покоління й підготовка її до захисту своєї Батьківщини.

 • Шановні відвідувачі сайту !

  Pavlychyk V

  Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!
  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                        

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com