Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Середа, 04 червня 2014 10:28

Служба у справах дітей

Місце знаходження

Черкаська обл., Лисянський район,

смт Лисянка, пл. Миру, 27 (4 поверх)

Контакти

 E-mail: lysyankassd@ukr.net

 Тел.: 6-21-01

Розпорядок роботи


понеділок – четвер 8:00 – 17:15

п'ятниця 8:00 – 16:00

обідня перерва 13:00 – 14:00

субота, неділя – вихідний

Структура служби

начальник – Логвиненко Альона Володимирівна

головний спеціаліст  –Лисенко Любов Вікторівна 

спеціаліст  –  Томіленко Анна Анатоліївна

ПоложенняНовини

 • За перешкоджання у побаченні з дитиною – штраф та кримінальна відповідальність

  Невиконання рішень суду та створення перешкод у побаченні з дитиною того з батьків, хто не проживає з нею, карається штрафом, накладенням тимчасового обмеження на керування автомобілем, на виїзд за кордон та навіть кримінальною відповідальністю.

  Другим пакетом законів #ЧужихДітейНеБуває передбачено ряд нововведень щодо порядку виконання рішень про встановлення побачення з дитиною або усунення перешкод у побаченні.

  – Державні виконавці контролюють виконання рішень судів про побачення з дитиною. Якщо рішенням про встановлення побачення з дитиною не визначено час та (або) місце побачення, державний виконавець визначає їх, враховуючи позицію сторін виконавчого провадження, інтереси дитини та виносить відповідну постанову, – розповідає начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк.

  Read more...
 • СМЕРТЕЛЬНА НЕБЕЗПЕКА!

                 Шановні батьки, вчителі та інші зацікавлені служби!

  Служба у справах дітей Лисянської РДА, в черговий раз попереджає про нову суїцидальну гру для дітей – Момо, що являється страшним продовженням сумнозвісних – “ Синій кит “ та “ Червона сова “.

                     Звідки ця Момо і чому вона така страшна?

                 Можлива країна її походження – Японія. Може раптово появитися за рахунок додатку Whatsapp в контактах Вашої дитини (комп’ютер, смартфон) та інших електронних пристроях, залякати її страшними фото, а потім під погрозами вимагати від неї виконання різних смертельно – небезпечних завдань. Повністю захоплює весь інформаційний простір спілкування та володіння всією наявною інформацією в девайсах. Розпочала свій смертельний відлік: загинула 12 – річна дівчинка в Аргентині, та є 2 трагічних випадки в Україні, де за життя маленьких українців, борються лікарі.

                          Як зрозуміти, що дитина в небезпеці?

               Обов’язково звертайте пильну увагу на стан дитини. Повинні викликати у Вас підозру: сидіння нею за комп’ютером далеко за північ, постійне бажання спати, пригнічення, заляканість, метушливий та неспокійний стан, розмови про суїцид.

                                         А чи є міри захисту від нього?

               Так. Необхідно:

  • постійно цікавитися, якими іграми захоплюється Ваша дитина;
  • у разі появи в девайсах цієї потворної “ аватарки “ (фото вгорі), негайно бити на сполох та повідомляти відповідні служби;
  • ні в якому разі, (наголосіть про це дітям) не телефонувати, не писати та не відповідати на Момо, бо це жахіття не забариться зайти у Ваше життя.

              Пам’ятайте, вона поруч і чекає лише нашої помилки, нашого неправильного кроку. Давайте будемо разом пильними та не дамо їй жодного шансу.

   

 • БАТЬКАМ ДЛЯ ОБОВ’ЯЗКОВОГО ВРАХУВАННЯ

  Служба у справах дітей Лисянської РДА повідомляє, що президент України Петро Порошенко, підписав Закон ” Про внесення змін в деякі законодавчі акти України щодо створення економічних передумов для посилення захисту прав дитини на належне утримання “.

  Документом внесено зміни в діюче законодавство, якими передбачено захист прав дітей та їх належного матеріального забезпечення, особливо тих, які виховуються в неповних сім’ях.

  Ми не будемо акцентувати шановні читачі, Вашу увагу на зміст всього Закону, а зупинимося лише на тих нововведеннях, що являються на нашу думку пріоритетними:

  Read more...
 • Службою у справах дітей Лисянської райдержадміністрації

  Службою у справах дітей Лисянської райдержадміністрації, відповідно до Постанови КМУ від 15.11.2017 №877 Про порядок та умови надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для придбання житла дітям – сиротам, оголошується прийом документів на придбання житла від громадян Лисянського району. Загальна площа житла для даної категорії дітей не може перевищувати 40 кв. метрів.

  Бажаючих з пропозицією продажу житла, просимо звертатись до Служби у справах дітей Лисянської РДА: пл..Миру, 27, 4-й поверх адмінбудинку, тел.. (04749) 6 21 01.

 • Жодного шансу дитячому травматизму!

  Шановні батьки!

            Служба у справах дітей Лисянської РДА, в черговий раз звертається до Вас з проханням, подбати про своїх дітей, в частині недопущення дитячого травматизму, особливо враховуючи наближення літніх канікул. Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюються ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації. Пам’ятайте, що життя наших дітей, в першу чергу залежить лише від нас самих!

            Аналізуючи причини нещасних випадків, дуже прикро усвідомлювати те, що більшості із них, можна було б запобігти. Профілактична робота буде ефективною, коли в ній будуть брати участь батьки, школа та громадськість.

  Read more...

 Діти, які потребують батьківської опіки

Пархоменко Олена Володимирівна 21.05.2014        

ParhomenkoOV21052014

Пархоменко Оксана Володимирівна 18.10.2012

ParhomenkoOV18102012

Пархоменко Олександр Володимирович 30.08.2010

ParhomenkoOV30082010

Безносенко Сніжана Сергіївна 23.01.2002

BeznosenkoCC23012002

Бурдонос Анастасія Миколаївна 20.08.2004

BurdonosAM20082004

Малюк Владислав Вадимович 08.06.2008

 MalukVV08062008

 

Романець Вікторія Богданівна 07.02.2010

 RomanetsVB07022017

Романець Максим Богданович 13.02.2009

romanetcMB13022009

Романець Марія Богданівна 07.01.2013

RomanetcMB07012017

Шуляка Микола Володимирович 01.06.2011

SchulyakaMV01062011

 • Шановні відвідувачі сайту !

  Pavlychyk V

  Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!
  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                              

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com