Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Соціальний захист

Оцініть цей матеріал
(1 голос)

 Найбільш травмонебезпечна професія на підприємствах лісового господарства – лісоруб. Праця лісоруба відзначається значною важкістю і напруженістю роботи, за несприятливих метеорологічних умов та в зимову пору року. Це збільшує потенційну загрозу і небезпеку для здоров’я та життя.

Найчастіше зазнають травм працівники, вік якихстановить 40 – 50 років. Це особи, більшість зяких встигли поміняти кілька професій нарізних підприємствах. Їм властива надмірнасамовпевненість і переоцінка власнихможливостей, які знижують увагу людини йпризводять до нехтування правилами безпеки,що в підсумку створює нештатні ситуації.

Четвер, 25 жовтня 2018 16:16

Оголошення!!!

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

ogoloshenyalsnr102018

Оцініть цей матеріал
(3 голосів)

Аналіз нещасних випадків у деревообробній промисловості свідчить про те, що найбільш травматичним є деревообробний верстат з ручним подаванням матеріалів до різального інструменту. При цьому більшість нещасних випадків пов’язані з допилюванням матеріалів, обробкою коротких (дрібних) матеріалів або тих матеріалів, що мають неоднорідності (наприклад, сучки), та за їх наслідками відносяться до тяжких. На жаль, про необхідність використання спеціальних пристроїв для запобігання травмуванню відповідальні особи та самі потерпілі розуміють, як правило, після травмування рук.

         Розглянемо нормативні вимоги безпеки праці на деревообробних верстатах з ручним подаванням матеріалів до різального інструменту.

Нормативна база

            Базовими нормативно-правовими актами з охорони праці, що визначають безпеку праці на деревообробних верстатах, є Правила охорони праці в деревообробній промисловості (НПАОП 20.0-1.02-05); Правила охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості (НПАОП 02.0-1.04-05).

Забезпечення оператора деревообробних верстатів

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

Міністерство соціальної політики України повідомляє, що Міністерство закордонних справ України листом від 17.08.2018 № 203/14-840-1437 відповідно до листа Представництва України при Європейському Союзі поінформувало, що 10 серпня 2018 року Європейська Комісія оголосила конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС „Європейський корпус солідарності", яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві.

Зазначена ініціатива ЄС розрахована на 2018-2020 роки з бюджетом 375,6 млн. євро. Учасники можуть брати участь в широкому спектрі проектів, допомагаючи вирішувати складні ситуації в Європі, зокрема, надавати допомогу у запобіганні стихійних лих або відновлювальних роботах, сприяти роботі центрів шукачів притулку, допомагати у вирішенні соціальних проблем в громадах тощо.

Оцініть цей матеріал
(1 голос)

            Триває пора збирання врожаю зернових культур, яка потребує безумовного виконання правил охорони праці.

            З метою недопущення виникнення нещасних випадків під час проведення збирання, зберігання та переробки врожаю 2018 року суб’єктам господарювання агропромисловго комплексу потрібно особливу увагу приділити дотриманню основних вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці. Саме це допоможе знизити ризики виникнення нещасних випадків та не допустити смертельного травматизму на виробництві.

            Проведений аналіз стану виробничого травматизму у Черкаській області за 6 місяців 2018 року свідчить про продовження зростання загального рівня травматизму. За статистикою найбільш травмонебезпечною галуззю є сільське господарство - 13 випадків, з яких 3 зі смертельним наслідком, за аналогічний період 2017 року - 7 випадків, з яких 1 зі смертельним наслідком.

ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець
Сторінка 1 з 8
 • Шановні відвідувачі сайту !
  Шановні відвідувачі сайту !

  Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!
  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com