Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Соціальний захист

Оцініть цей матеріал
(1 голос)

Управління Держпраці у Черкаській області попереджає суб’єктів господарювання про вірогідність телефонних дзвінків невідомих осіб до підприємств, установ та організацій, на яких заплановано проведення планових перевірок з питань охорони праці фахівцями Держпраці. Шахраї під виглядом інспекторів Управління вимагають у підприємців гроші, обіцяючи провести перевірку «без значних штрафів і неприємностей».

Начальник Управління Держпраці у Черкаській області Олена Лазарєва закликає роботодавців бути пильними і уточнювати дані осіб, які представилися інспекторами, оперативно повідомляти правоохоронні органи про факти появи на підприємствах шахраїв під виглядом інспекторів Управління.

Оцініть цей матеріал
(1 голос)

 Найбільш травмонебезпечна професія на підприємствах лісового господарства – лісоруб. Праця лісоруба відзначається значною важкістю і напруженістю роботи, за несприятливих метеорологічних умов та в зимову пору року. Це збільшує потенційну загрозу і небезпеку для здоров’я та життя.

Найчастіше зазнають травм працівники, вік якихстановить 40 – 50 років. Це особи, більшість зяких встигли поміняти кілька професій нарізних підприємствах. Їм властива надмірнасамовпевненість і переоцінка власнихможливостей, які знижують увагу людини йпризводять до нехтування правилами безпеки,що в підсумку створює нештатні ситуації.

Четвер, 25 жовтня 2018 16:16

Оголошення!!!

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

ogoloshenyalsnr102018

Оцініть цей матеріал
(3 голосів)

Аналіз нещасних випадків у деревообробній промисловості свідчить про те, що найбільш травматичним є деревообробний верстат з ручним подаванням матеріалів до різального інструменту. При цьому більшість нещасних випадків пов’язані з допилюванням матеріалів, обробкою коротких (дрібних) матеріалів або тих матеріалів, що мають неоднорідності (наприклад, сучки), та за їх наслідками відносяться до тяжких. На жаль, про необхідність використання спеціальних пристроїв для запобігання травмуванню відповідальні особи та самі потерпілі розуміють, як правило, після травмування рук.

         Розглянемо нормативні вимоги безпеки праці на деревообробних верстатах з ручним подаванням матеріалів до різального інструменту.

Нормативна база

            Базовими нормативно-правовими актами з охорони праці, що визначають безпеку праці на деревообробних верстатах, є Правила охорони праці в деревообробній промисловості (НПАОП 20.0-1.02-05); Правила охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості (НПАОП 02.0-1.04-05).

Забезпечення оператора деревообробних верстатів

ПочатокПопередня123456789НаступнаКінець
Сторінка 1 з 9
 • Шановні відвідувачі сайту !

  Pavlychyk V

  Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!
  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                        

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com