Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Соціальний захист

 Головне завдання для керівників дитячих оздоровчих закладів під час літньої оздоровчої кампанії 2019 року – це забезпечення комфортного, а головне безпечного перебування дітей та працівників на території таборів. 

Особливої уваги, передусім, з боку керівника закладу під час підготовки і роботи оздоровчого табору потребує забезпечення його належним водопостачанням, водовідведенням, створення необхідних умов для дотримання санітарно-епідеміологічного режиму, дотримання протипожежних правил.

plakat01dop2019

Щороку 28 квітня, відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006, у нашій країні відзначають День охорони праці.

Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

 У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Напередодні свого столітнього ювілею, який відзначають у 2019 році, і під впливом дискусій про майбутнє сфери праці МОП підбиває підсумки багаторічної діяльності, спрямованої на гармонійний розвиток усіх напрямів цієї сфери, будує плани на майбутнє в контексті глобальних трансформацій щодо таких аспектів, як технології, демографія, організація праці та клімат.

Вимоги дотримання безпечних умов праці на підприємствах задля уникнення травмування працівників та організацію роботи об'єктів роздрібної торговельної мережі та регламентують закони України "Про захист прав споживачів"; "Про підприємництво", Порядок заняття торговельною діяльністю і правила торговельного обслуговування населення, Правила роботи роздрібної торговельної мережі, «Правила охорони праці для об’єктів роздрібної торгівлі» та інші нормативні акти.

Власник об’єкта роздрібної торгівлі та інші посадові особи підприємства несуть особисту відповідальність за дотримання вимог правил охорони праці у рамках покладених на них обов’язків та відповідно до діючого законодавства. Так, власник зобов’язаний створити службу охорони праці або назначити посадову особу підприємства відповідальну за охорону праці. Роботодавець має створити у кожному структурному підрозділі та на робочому місці умови праці у відповідності до вимог нормативних актів з охорони праці, забезпечити організацію та проведення медичних оглядів, навчання та перевірку знань працівників з питань охорони праці. Із метою уникнення нещасних випадків необхідно здійснювати постійний контроль за дотриманням працівниками технологічних процесів, правил експлуатації машин, механізмів, устаткування, а також використанням засобів колективного та індивідуального захисту. 

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 з 10
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com