Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Електронна послуга забезпечує можливість як подати документи, так і отримати відповідь про реєстрацію громадської організації онлайн.

Послуга виключає необхідність відвідувати центри надання адміністративних послуг чи суб’єктів державної реєстрації заявникам особисто.

1Всеукраїнської науково-практичної конференції «Коліївщина як національно-визвольна боротьба українського народу проти іноземного поневолення. До 250-річчя події» відбулася 15 липня на Лисянщині. Головний ініціатор, якої доктор історичних наук, професор, професор кафедри історії держави та права Національної академії внутрішніх справ, голова Лисянської районної організації «Витоки» Національної спілки краєзнавців України Володимир Щербатюк.

В залі засідань адмінбудинку 12 липня 2019 року відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Лисянській райдержадміністрації на 2019-2021 роки. Учасники засідання заслухали звіт голови громадської ради та голови ініціативної групи Ніни Бровченко про проведену роботу за минулу каденцію.

За результатами голосування до складу Громадської ради обрано 10 представників громадських організацій та спілок: голова районної жіночої ради Ніна Бровченко, голова районної організації «Союз Чорнобиль» Володимир Гончаренко, голова районної організації ВОІ «Союзу організацій інвалідів України» Петро Драчук, голова Федерації футболу Лисянського району Василь Жарко, голова районної організації профспілки працівників державних установ Володимир Жмурко, керівник районної організації ветеранів війни і праці Анатолій Мовчан, керівник районної спілки дитячих і юнацьких організацій Ніна Проскура, голова Ради ветеранів селища Галина Славінська, член ради голів профкомів охорони здоров’я Тетяна Коптєва, голова організації спілки ветеранів Афганістану «Воїнів-інтернаціоналістів» Василь Пшеничний.

Напередодні Міжнародного дня кооперації відбулися заходи з нагоди професійного свята. На захід завітала керівник апарату районної державної адміністрації Ніна Іващенко.

Ніна Олексіївна привітала ветеранів клубу дозвілля “Надвечір’я” та працівників споживчої кооперації району з професійним святом – Днем кооперації. Побажала всім міцного здоров’я,  бадьорості духу, довгих років активного життя, тепла людських стосунків та родинного затишку.

Віднедавна в Україні працює нова електронна послуга, яка дозволяє зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) онлайн.

Новація доступна на порталі «Он-лайн-будинку юстиції» за посиланням https://online.minjust.gov.ua/ та веб-порталі Кабінету міністрів України в розділі «Електронні послуги» https://www.kmu.gov.ua/ua/servicesfilter.

Президент України Володимир Зеленський 11 липня зустрівся з представниками НАК «Нафтогаз» і Міністерства енергетики та вугільної промисловості, щоб обговорити ситуацію на енергетичному ринку країни та можливості для зниження ціни на газ для населення.

Представник Президента у Кабінеті Міністрів Андрій Герус наголосив, що на енергетичних ринках України існує проблема монополізації, що не дозволяє споживачам та українській економіці користуватися конкурентною ціною на відповідні ресурси. Але є випадки, коли споживачі виграють від тенденцій конкурентних ринків. Як приклад він навів нещодавню ситуацію з нафтопродуктами: «Ми провели моніторинг цін і побачили, що оптові ціни суттєво знизилися, а АЗС не відреагували. Ми звернули на це увагу, АЗС дослухалися і зменшили ціну приблизно на 1 грн. Тобто 7 млн автомобілістів отримали зниження вартості, і це економія близько 1 млрд грн на місяць на нафтопродуктах».

Жителі області мають вчасно одержати якісні послуги зі стартом опалювального періоду. Про це сказав т.в.о. голови обласної державної адміністрації Тарас Висоцький на засіданні обласного оперативного штабу з координації робіт щодо своєчасної підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, ЖКГ та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

За словами посадовця, нині технічна готовність регіону становить 45 %.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман разом з Міністром фінансів України Оксаною Маркаровою сьогодні, 11 липня, дали старт роботі Українського фонду стартапів, який стане одним з ключових інструментів підтримки нових промислових ідей у сегменті мікро- і малих підприємств та фізосіб-підприємців. «Початковий» бюджет фонду становить близько 400 млн грн, і спершу гроші будуть надаватися під конкретні проекти на грантовій основі. Відбір проектів здійснюватиме спеціальна конкурсна комісія, а саму роботу Фонду координуватиме Наглядова рада. Незважаючи на те, що Фонд оперуватиме державними грошима, Уряд і, зокрема, Міністерство фінансів не втручатимуться в його роботу.

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 з 308
 • Шановні відвідувачі сайту !

  Pavlychyk V

  Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!
  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                              

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com