Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

РЦЗ інформує

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

2706201802Вперше термін "freelancer" використовується в текстах твори шотландського письменника Вальтера Скотта «Айвенго» в розумінні воїна, який працює за наймом.

Ринок праці для фрілансера вже дуже довгий час активно росте і розвивається, далеко вийшовши за рамки країн Західної Європи і США, в той же час області діяльності значно розширилися - тепер це робота практично в будь-якої спеціалізації, починаючи з комп'ютерного програмування і закінчуючи будівництвом і архітектурою.

Які ж очевидні переваги і недоліки видно в «вільному плаванні»?

По-перше, це незалежність і самостійність, що дуже зручно, наприклад, для початку кар'єри, студентів, жінок знаходяться в декреті і осіб з обмеженими фізичними можливостями.

По-друге, це можливість регулювати свій дохід в залежності від відпрацьованих годин, а для роботодавця плюсом є те, то заробітну плату він може платити за виконану роботу, а не за час, проведений на робочому місці.

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

2706201801Саморозвиток – запит особистості на отримання певних знань і умінь з конкретною метою

У сучасному світі, де нова інформація з'являється щомиті, просто катастрофічно мало освіти, яку ми отримуємо в школі, а потім в університеті. Щоб бути в курсі всіх подій, необхідно займатися саморозвитком і самонавчанням.

Саморозвиток – запит особистості на придбання певних знань і умінь з конкретною метою. Навчальні заклади класичного типу в цьому не беруть участі: середня школа, коледжі, технікуми, та й багато вузів.

Виділяють правила саморозвитку:

1. Цікавість до знань. Самонавчання без інтересу не можливео, інакше це каторга. Бажання пізнавати нову інформацію, розвиватися особистісно та різнобічно.

2. Бажання до знань. Процес самонавчання на одному інтересі не створити, кожен етап необхідно доводити до логічного кінця. Не завжди це хочеться робити, переключення інтересів часто відбувається практично з кожним. Зважаючи на це розвиток сили волі важливий інструмент.

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

 За 5 місяців 2018 року послугами Лисянського районного центру зайнятості скористались 1042 особи, які мали статус безробітного, це на 10 осіб менше, ніж за відповідний період 2017 року.  

За сприяння районного центру зайнятості протягом січня-травня 2018 року отримав роботу 321 безробітний.

З початку року 141 безробітний підвищували конкурентоспроможність на ринку праці шляхом професійної підготовки та підвищення кваліфікації . До тимчасової зайнятості були залучені 155 осіб шляхом їх участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Станом на 01.06.2018 р. мають статус безробітного 563 особи, що на 35 осіб більше минулорічного періоду. Зростання кількості безробітних на обліку в основному спричинене зупинкою виробництва ПАТ «Дашуківські бентоніти» Допомогу по безробіттю отримує 501 безробітний.

Із загальної чисельності безробітних, що перебувають на обліку в центрі зайнятості, – 240 жінок, 151 – молодь віком до 35 років, 364 – сільські жителі.

Оцініть цей матеріал
(1 голос)

210520180121 травня 2018 року під час робочого візиту в Лисянський район директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко зустрівся з керівництвом району: головою районної державної адміністрації Володимиром Павличуком та головою районної ради Ярославом Попком.

В ході зустрічей було обговорено ситуацію на районному ринку праці, акцентовано увагу на проблеми та особливості аграрного району та намічені напрямки подальшої співпраці. Директором ОЦЗ поінформовано районну владу щодо суті реорганізації структури обласної служби зайнятості, зокрема те, що на базі Лисянського районного центру зайнятості, як і в інших районах області, з 01.06.2018 року буде створена районна філія Черкаського ОЦЗ. Також Григорій Дендемарченко запевнив керівництво Лисянського району, що передбачені структурні зміни ніяким чином не погіршать рівень надання соціальних послуг клієнтам , а навпаки, спрямовані на покращення обслуговування та підвищення ефективності, адже всі господарські питання відійдуть на обласний рівень.

Оцініть цей матеріал
(1 голос)

Впродовж 4 місяців 2018 року послугами Лисянського районного центру зайнятості скористались 987 осіб, які мали статус безробітного, це на 21 особу менше, ніж за відповідний період 2017 року.  

За сприяння районного центру зайнятості протягом січня-квітня 2018 року отримали роботу 251 безробітних.

Для допомоги у здобутті і вдосконаленні професійних знань, умінь та навичок організовувалось професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних. Навчання здійснювалось під замовлення роботодавців. З початку року 134 безробітних підвищували конкурентоспроможність на ринку праці. До тимчасової зайнятості були залучені 114 осіб шляхом їх участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Станом на 01.05.2018 р. мають статус безробітного 613 осіб, що на 32 особи більше минулорічного періоду. Зростання кількості безробітних на обліку спричинене зупинкою виробництва ПАТ «Дашуківські бентоніти» Допомогу по безробіттю отримують 538 безробітних.

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 з 24
  • Шановні відвідувачі сайту !
    Шановні відвідувачі сайту !

    Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість. Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com