Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

РЦЗ інформує

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

DSC 045619 квітня Лисянським районним центром зайнятості проведено професіографічну екскурсію для учнів Лисянського НВК «ЗОШ 1-3 ступенів №1 гімназія» у місцевого підприємця Рудого Ярослава Васильовича, який відкрив цех по випіканню хлібобулочних виробів. У заході взяло участь 16 учнів та їх класний керівник. Організували та провели його фахівці центру зайнятості: Сокирко Наталія – заступник начальника відділу надання соціальних послуг та Олексій Михайлов – фахівець з профорієнтації. В ході цікавої екскурсії роботодавець показав дітям весь виробничий процес від замішування тіста до готової продукції , ознайомив з асортиментом , умовами праці на підприємстві, професіями та вимогами до працівників . Запрошували бажаючих після отримання фахової освіти на роботу технологом. Адже, навіть не дивлячись на те, що підприємство досить невелике, -  періодично з’являється потреба в кваліфікованих фахівцях.

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

DSC 0515Протягом цього тижня Лисянський РЦЗ активно займався профорієнтаційною роботою безпосередньо в навчальних закладах Лисянщини. Як і передбачено заходами весняної акції «Випускник – 2018» та Програмою профорієнтаційної роботи зі школярами, 23.04.2018р. відбувся профорієнтаційний урок «Професії майбутнього» для 34 учнів десятикласників Лисянського НВК «ЗОШ 1-3 ступенів №1 гімназія», в ході якого між учнями виникла дискусія на тему «Чи можуть роботи повністю замінити людську працю»? В ході спілкування дійшли висновків, що більшість фізичної та обчислювальної праці замінять роботи, але творчі професії та медицина залишаться поки що за людьми.

24.04.2018р. в Лисянській ЗОШ №2 відбулася профорієнтаційна гра «Моя професія лікар» для 25 учнів 9 класу . Під час гри учні дізналися, чим відрізняється медичний коледж від медичного вузу і яких фахівців вони готують. Учні розповіли яких лікарів вони знають і в чому полягає їх робота.Також отримали нагоду потримати в руках деякі медичні інструменти і навіть навчилися користуватися ендоскопом і тонометром при вимірюванні тиску.

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

 Впродовж січня-березня 2018 року послугами Лисянського районного центру зайнятості скористались 845 осіб, які мали статус безробітного, це на 104 особи менше, ніж за відповідний період 2017 року.  

За сприяння районного центру зайнятості протягом січня-березня 2018 року отримали роботу 50 безробітних.

Для допомоги у здобутті і вдосконаленні професійних знань, умінь та навичок організовувалось професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних. Навчання здійснювалось під замовлення роботодавців. З початку року 91 безробітний підвищував конкурентоспроможність на ринку праці. До тимчасової зайнятості були залучені 28 осіб шляхом їх участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Станом на 01.04.2018 р. мають статус безробітного 703 особи, що на 17 осіб більше минулорічного періоду. Допомогу по безробіттю отримують 637 безробітних. Середній розмір допомоги по безробіттю у березні 2018 року складав 2684 грн.

Із загальної чисельності безробітних, що перебувають на обліку в центрі зайнятості – 272 жінки, 200 – молодь віком до 35 років, 496 – сільські жителі.

За звітний період до центру зайнятості надійшло 195 вакансій, з яких 109   укомплектовано за направленням служби зайнятості. Станом на 1 квітня 2018 року в центрі зайнятості зареєстровано інформацію про потребу в   85 працівниках на вільні робочі місця.

П'ятниця, 27 квітня 2018 15:08

Правила пошуку роботи по телефону

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

rczstrp27042018Телефонний дзвінок - це найбільш ефективний спосіб пошуку роботи. За наявності навиків ведення ділових телефонних переговорів, упевненості в собі і позитивного настрою, розмова з працедавцем може завершитися запрошенням на співбесіду.
Перш ніж дзвонити в організацію (фірму), потрібно визначити для себе: 
- мету дзвінка;
- зміст дзвінка;
- підготувати питання, на які ви хотіли б отримати відповіді;
- підготувати відповіді на питання, які можуть бути задані працедавцем;
- дізнатися посаду і П.І.Б. вашого майбутнього співбесідника;
- приготувати папір і ручку, на випадок, якщо доведеться що-небудь записувати;
- підготувати своє резюме та оголошення про вакансію, що цікавить вас.

Оцініть цей матеріал
(1 голос)

2303201803Не щастить у пошуку роботи? А ви впевнені, що ваше резюме правильно написане? Є 5 помилок, якій частіше всього допускають при складанні резюме.

 

Не перетворюйте резюме у поему

Кожний працівник намагається виставити себе перед потенційним керівництвом у кращому світлі. Саме для цього претендент не рідко прикрашає текст яскравими словесними зворотами чи використовує фрази, суть яких сам не розуміє.

Складаючи резюме постарайтесь бути критичним до себе. Подумайте над тим, чи була б цікава інформація, яку ви подали, вашому співбесіднику. Нехай краще лист здасться пустим, а ніж буде напханий кучею непотрібної інформації.

Що писати в резюме? Інформація повинна бути чіткою та правдивою і головне без «води». Відразу видаліть теми дипломних робіт та місця роботи, де ви пропрацювали менше року.

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 з 23
  • Шановні відвідувачі сайту !
    Шановні відвідувачі сайту !

    Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість. Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com