Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Лисянська районна філія Черкаського ОЦЗ інформує

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

Протягом 8-ми місяців  2018 року послугами Лисянської районної філії Черкаського ОЦЗ скористались 1232 особи, які мали  статус безробітного, це на 50 осіб більше, ніж в 2017 році.  

За сприяння Лисянської районної філії протягом січня-серпня 2018 року знайшли роботу 407  безробітних, що на 45 осіб менше минулого року.

Професійним навчанням та підвищенням  кваліфікації охоплено 162 безробітних громадян, це на  11 осіб менше ніж за 8 місяців  2017 року.

На громадські роботи з благоустрою населених пунктів та інші тимчасові роботи направлено 189 осіб, що на 95 осіб менше ніж у минулому році.

Станом на 01.09.2018 р. мають статус безробітного 557 осіб,  що на 142 особи  більше минулорічного періоду.  Допомогу по безробіттю отримують 482 безробітних. Із загальної чисельності безробітних, що перебувають на обліку в центрі зайнятості – 182 жінки, 119 – молодь віком до 35 років, 332 – сільські жителі.

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

IMG 0053В перші дні вересня, разом з початком нового навчального року розпочав свою роботу клуб для учнівської молоді «Моя професія». З метою популяризаії діяльності профорієнтаційного клубу Лисянська районна філія Черкаського ОЦЗ провела профорієнтаційні заходи в двох загальноосвітніх навчальних закладах смт Лисянки. Зокрема, 03 вересня фахівцем з профорієнтації Олексієм Михайловим проведено профорієнтаційний урок для 25 учнів 9-го класу та 16 учнів 11-го класу Лисянської ЗОШ № 2, а

06 вересня – для 31 учня дев’ятих класів Лисянського НВК «ЗОШ 1-3 ступенів №1 гімназія».

Оцініть цей матеріал
(1 голос)

Протягом 7 місяців  2018 року стан фіксованого ринку праці характеризувався певним зростанням  кількості безробітних на обліку  Лисянської районної філії Черкаського ОЦЗ. Зокрема, послугами скористались 1166 осіб, які мали  статус безробітного, це на 29 осіб більше, ніж в відповідному періоді 2017 року. Зростання спричинене  зупинкою одного з найбільших ринкоутворюючих підприємств Лисянського району – ПАТ «Дашуківські бентоніти», з якого , починаючи з березня, вже зареєструвались 140 безробітних.   

За сприяння Лисянської районної філії протягом січня-липня 2018 року знайшли роботу 396  безробітних, що на 37 осіб менше минулого року.

Професійним навчанням та підвищенням  кваліфікації охоплено 160 безробітних громадян, це на  11 осіб менше ніж за 7 місяців  2017 року.

На громадські роботи з благоустрою населених пунктів та інші тимчасові роботи направлено 175 осіб, що на 43 особи менше ніж у минулому році.

Оцініть цей матеріал
(1 голос)

Протягом останніх років спостерігається зменшення навантаження на ринку праці Черкащини. Відповідно до матеріалів Державної служби статистики чисельність зайнятих громадян у віці 15-70 років протягом першого кварталу 2018 року, у порівняні з відповідним періодом 2017 року, збільшилася майже на 3 тис. осіб і становила 507,7 тис. Рівень зайнятості населення віком 15-70 років збільшився і склав 56 %, серед населення працездатного віку – 67 %, рівень безробіття зменшився з 10,6 % у 2017 році до 10,2 % у І кварталі 2018 року.

Про ці та інші тенденції щодо зайнятості населення регіону прокоментував на засіданні координаційної наради обласної державної адміністрації директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко. Захід проходив за участю заступника голови ОДА Віталія Коваля та керівників структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, голів райдержадміністрацій, міських голів, голів об’єднаних територіальних громад.

Оцініть цей матеріал
(1 голос)

2908201801Напевно, тобі знайома ситуація, коли потрібно щось робити, а робити зовсім не хочеться. Можливо, це досить важливі задачі, які потрібно зробити «тут і зараз», але ти їх відкладаєш на «потім і колись». Ти думаєш, прийде час і я обов’язково встигну все зробити. Але час не приходить, а тільки біжить від тебе. Тоді ти починаєш розуміти, що тобі не вистачає мотивації, тобто, запалу, вогню, енергії для реалізації задуманого.

Ось декілька порад, які зможуть тебе мотивувати до роботи:

✅ Коли ти йдеш на роботу намагайся концентруватися на позитивних речах. Наповнюйся радістю, щастям, світлом. Якщо ти будеш наповнений позитивними емоціями, жодний вірус-ледащо не зможе тебе атакувати.

✅  Більше читай книг  про людей, які досягли успіху у своєму житті. Тебе це повинно стимулювати до дій. Головне пам’ятай - ти оригінал, а не копія. Будь собою, будь особистістю - працюй, твори, реалізуйся.

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 з 26
  • Шановні відвідувачі сайту !
    Шановні відвідувачі сайту !

    Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість. Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com