Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Лисянська районна філія Черкаського ОЦЗ інформує

Оцініть цей матеріал
(1 голос)

DSC 0686Щороку з початком опалювального сезону виникає потреба в машиністах (кочегарах) котелень. Знаючи про цю ситуацію та працюючи на перспективу, фахівці Лисянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості ще на початку літа активно співпрацювали з роботодавцями та формували заявки від них на організацію професійного навчання за цією професією.

В результаті   з 11.07.2018р. на базі Лисянського пункту Державного професійно-технічного навчального закладу Міністерства аграрної політики України на замовлення роботодавців було організовано та проведено перенавчання 10 безробітних за професією «Машиніст (кочегар) котельної». Слід відмітити, що навчання відбувалось за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, для клієнтів державної служби зайнятості воно було безкоштовне.

Оцініть цей матеріал
(1 голос)

• Прощаючись з співрозмовником, обговоріть подальші кроки (зателефонують вам чи необхідно буде самостійно зв'язатися з представником компанії, щоб дізнатися про результати).

• У разі якщо не передзвонили, як ви домовлялися, не бійтеся взяти ініціативу на себе і зателефонуйте самі. Якщо і в такому випадку відповіді ви не отримали, то через деякий час повторіть дзвінок, проте не робіть це занадто часто.

• Пам'ятайте, що співбесіда не закінчується відразу за дверима: ні в коридорі, ні згодом не поспішайте обговорювати інтерв'юера або кадрову політику фірми з іншими кандидатами, знайомими по телефону і тим більше потенційними колегами. Адже ви не знаєте, хто з ким пов’язаний і хто може дізнатися про вашу розповідь.

Оцініть цей матеріал
(1 голос)

DSC 0621З загостренням ситації на сході України та необхідності підвищення обороноздатності країни, потреба в кадровому забезпеченні Збройних Сил України набуває особливого значення.

Враховуючи, що на сьогодні професія військовослужбовця є вкрай актуальною, фахівці Лисянського районної філії Черкаського обласного центру зайнятості постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо орієнтації своїх клієнтів на службу в Збройних силах України за контрактом.

Оцініть цей матеріал
(1 голос)

 Протягом 9 місяців  2018 року послугами Лисянської районної філії Черкаського ОЦЗ скористались 1275 осіб, які мали  статус безробітного, це на 37 осіб більше, ніж в 2017 році.  

За сприяння Лисянської районної філії протягом січня-вересня 2018 року знайшли роботу 438  безробітних, що на 47 осіб менше ніж минулого року.

Професійним навчанням та підвищенням  кваліфікації охоплено 191 безробітного громадянина, це на  2 особи менше ніж за 9 місяців  2017 року.

На громадські роботи з благоустрою населених пунктів та інші тимчасові роботи направлено 196 осіб, що на 46 осіб менше ніж у минулому році.

Станом на 01.10.2018  мають статус безробітного 539 осіб,  що на 145 осіб  більше минулорічного періоду. Суттєве зростання кількості зареєстрованих безробітних спричинене зупинкою одного з ринкоутворюючих підприємств району – ПАТ «Дашуківські бентоніти» та зверненням його працівників до служби зайнятості за сприянням в працевлаштуванні.  Допомогу по безробіттю отримують 457 безробітних. Із загальної чисельності безробітних, які перебувають на обліку в філії – 216 жінок, 135 – молодь віком до 35 років, 325 – сільські жителі.

Оцініть цей матеріал
(1 голос)

DSC 060727.09.2018 на базі Лисянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості за підтримки відділу освіти Лисянської РДА відбулося інтерактивне заняття клубу для старшокласників  “Моя професія”. В заході прийняли участь 27 учнів 9-х класів Лисянського НВК «ЗОШ 1-3 ступенів №1 гімназія». 

“Моя професія” – це профорієнтаційний проект для школярів, який включає в себе лекції, інтерактивні заняття, майстер-класи, тренінги та екскурсії. Мета проекту - допомогти молоді зрозуміти специфіку різних професій і зробити свідомий вибір свого майбутнього.

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 з 28
 • Шановні відвідувачі сайту !
  Шановні відвідувачі сайту !

  Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!
  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com