Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Лисянська районна філія Черкаського ОЦЗ інформує

Оцініть цей матеріал
(1 голос)

29122018002З метою аналізу підсумків роботи Черкаської обласної служби зайнятості за 11 місяців 2018 року, обговорення пріоритетних питань діяльності служби, 21 грудня відбулася нарада директорів базових центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості. Нарада проходила під головуванням директора Черкаського обласного центру зайнятості Григорія Дендемарченка, за участю заступників директора та керівників структурних підрозділів ОЦЗ.

Оцініть цей матеріал
(1 голос)

Протягом 11 місяців  2018 року послугами Лисянської районної філії Черкаського ОЦЗ скористались 1444 осіб, які мали  статус безробітного, це на 62 особи більше, ніж в 2017 році.  

За сприяння Лисянської районної філії протягом січня-листопада 2018 року знайшли роботу 544  безробітних, що на 15 осіб менше ніж минулого року.

Професійним навчанням та підвищенням  кваліфікації охоплено 208 безробітних громадян, це на  рівні відповідного періоду  2017 року, в громадських роботах з благоустрою населених пунктів та інших тимчасових роботах взяли участь 222 безробітних.

Станом на 01.12.2018  мають статус безробітного 518 осіб,  що на 131 особу  більше минулорічного періоду. Допомогу по безробіттю отримують 446 безробітних. Із загальної чисельності безробітних, які перебувають на обліку в філії – 220 жінок, 157 – молодь віком до 35 років, 305 – сільські жителі.

Субота, 29 грудня 2018 10:46

Не можете знайти роботу?

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

29122018001Пошук роботи – це, в першу чергу, творчий процес, який передбачає співставлення ринку пропозицій зі своїми можливостями, де саме ви могли б застосувати свої знання, таланти, здібності та особисті якості. Якщо випадає шанс – з’єднати свої можливості з захопленнями, то робота стане не тільки майданчиком для розвитку кар’єри, але і віддушиною.

Зрозуміло, що висока заробітна плата – бажання кожного. Але якщо вам запропонували роботу, в якій вам подобається все, крім зарплати, то не поспішайте грюкати дверима – можливо, це той самий швидкісний ліфт до ваших мрій. І лише через рік все може змінитися на краще.

Оцініть цей матеріал
(1 голос)

pn30112018001Якщо громадянин бажає отримати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті, відчути себе успішним – необхідно скористатися можливістю отримати це через якісне професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ) – спеціалізованих навчальних закладах сучасного європейського рівня для дорослого населення. ЦПТО ДСЗ створені для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації. Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

П'ятниця, 30 листопада 2018 11:21

Ігри професій

Оцініть цей матеріал
(1 голос)

PB210739Шкільні роки летять дуже швидко і завжди приходить той час, коли постає питання: «Ким бути?». Не маючи професійного досвіду, молодій людині складно зробити правильний вибір майбутньої професії.

З метою популяризації актуальних професій на ринку праці та розширення знань учнів про світ професій нещодавно в м.Звенигородка був проведений профорієнтаційний брейн-ринг «Ігри професій». Захід проходив в рамках щорічної акції «Випусник – 2019».

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 з 29
 • Шановні відвідувачі сайту !
  Шановні відвідувачі сайту !

  Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!
  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                        

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com