Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Лисянська районна філія Черкаського ОЦЗ інформує

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

rp27062019001Протягом січня-травня 2019 року послугами Лисянської районної філії Черкаського ОЦЗ скористались 1118 осіб, які мали статус безробітного, це на 76 осіб більше, ніж за перших п’ять місяців 2018 року.  

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

DSC 0846Про це йшлося під час профінформаційного семінару «Офіційне працевлаштування та навчання як ефективний спосіб ресоціалізації суб’єктів пробації», що відбувся 18 червня в приміщенні Лисянської районної філії обласного центру зайнятості. Організували та провели даний захід Лисянська районна філія Черкаського ОЦЗ та Лисянський районний сектор філії Центру пробації в Черкаській області . Організатори спілкувалися із клієнтами пробації про те, яким чином офіційне працевлаштування допоможе у їх ресоціалізації, тобто відновленні соціального статусу повноправного члена суспільства.

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

opytyvanyarobotodavtca27062019

Ми хочемо надавати Вам якісні послуги та допомагати підбирати працівників, яких Ви потребуєте!

Пропонуємо роботодавцям поділитися досвідом співпраці зі службою зайнятості, висловитися про послуги, якими користувалися, а також надати пропозиції щодо очікуваного вдосконалення послуг ДСЗ!

Заповнити анкету роботодавця можна за посиланням

https://www.dcz.gov.ua/…/opytuvannya-robotodavciv-shchodo-z…

 

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

19 червня в літньому пришкільному таборі КОЗ «Бужанський НВК - ЗОШ» фахівцем з профорієнтації Лисянської районої філії Черкаського ОЦЗ Олексієм Михайловим був проведений профорієнтаційний інтерактивний захід «Ігри професій». В ньому прийняли активну участь 10 учнів 5 класу цієї школи. Мета заходу- надати дітям в доступній ігровій формі інформацію про світ професій та спонукати їх до подальшого свідомого вибору майбутнього професійного фаху.

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

IMG 20190605 102613Нещодавно в рамках, вже традиційного, 4-го Конкурсу «Село. Кроки до розвитку» агроіндустріального холдингу ПрАТ «Миронівський хлібопродукт», який передбачає переможцям надання фінансових грантів в сумі 50 тис. грн на реалізацію власних бізнес-проектів, у приміщенні Лисянської районної філії Черкаського ОЦЗ було проведено семінар-тренінг з економічних знань та написання бізнес-планів.

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 з 34
 • Шановні відвідувачі сайту !

  Pavlychyk V

  Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!
  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                              

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com