Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Лисянська районна філія Черкаського ОЦЗ інформує

Оцініть цей матеріал
(1 голос)

rcz26042019001Кожному шукачеві роботи необхідно знати, наявність яких саме якостей характеру сприятиме успішному працевлаштуванню.

 

ЛІДЕРСТВО - здатність організовувати, керувати, брати на себе ініціативу, виступати посередником або організатором переговорів.

Оцініть цей матеріал
(1 голос)

Протягом 1 кварталу 2019 року послугами Лисянської районної філії Черкаського ОЦЗ скористались 956 осіб, які мали статус безробітного, це на 111 осіб більше, ніж в 2018 році.  

За сприяння Лисянської районної філії протягом січня-березня 2019 року знайшли роботу 143 безробітних, що на 90 осіб більше ніж минулого року.

Професійним навчанням та підвищенням кваліфікації охоплено 120 безробітних громадян, це на 29 осіб більше ніж за 2018 рік.

На громадські роботи з благоустрою населених пунктів та інші тимчасові роботи направлено 70 осіб, що на 42 особибільше ніж у минулому році.

Оцініть цей матеріал
(1 голос)

У роботу служби зайнятості протягом останніх років впроваджено ряд нових сервісів щодо надання послуг населенню та роботодавцям, зокрема, електронні кабінети пошукача роботи та роботодавця. Також клієнти служби зайнятості мають можливість презентувати себе у створених відеорезюме та відеопрезентаціях. Водночас є можливість зарекомендувати себе роботодавцю у форматі он-лайн співбесіди.

У практику роботи впроваджено новий сервіс «електронна черга» для пошукачів роботи, за допомогою якого кожен бажаючий може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якої філії та центру зайнятості України.

У службі зайнятості запрацювала нова модель надання послуг

 

П'ятниця, 26 квітня 2019 15:10

Акція «Випускник- 2019»

Оцініть цей матеріал
(1 голос)

DSC 0473Вибір професії – важливий крок в житті учнівської молоді. Кожен прагне мати цікаву роботу, гарний заробіток, можливість реалізувати власний потенціал, побудувати кар’єру. Саме тому, з метою інформування учнів про відповідальність за своє професійне майбутнє, фахівцями Лисянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості проводилися квітневі заходи в рамках акції «Випускник 2019». Зокрема, 16 квітня в приміщенні Лисянської ЗОШ І –ІІІ ступенів №2 відбулася скайп - презентація Черкаського державного бізнес - коледжу. В скайп конференції прийняли участь 13 учнів 11 класу та представники навчального закладу. Завдяки сучасним засобам зв’язку і комп’ютерним технологіям старшокласники отримали можливість близько познайомитись з навчальним закладом та отримати інформацію «з перших рук» навіть не залишаючи стін рідної школи.

П'ятниця, 29 березня 2019 14:43

Дізнались про професію військового

Оцініть цей матеріал
(1 голос)

DSC 0350З метою посилення військово-патріотичного виховання молоді та презентації професії військового 28 березня поточного року фахівцями Лисянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості організовано та проведено професіографічну екскурсію в Лисянському районному військовому комісаріаті. Учасниками заходу були 25 учнів 7 та 8 класів Лисянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. Учні з цікавістю слухали про історію становлення Українського війська, ознайомились з сучасною структурою збройних сил України, з кожним родом військ, дізнались про нові зразки озброєння та можливості дати відсіч агресору. Крім того, діти отримали інформацію про наших воїнів- земляків, які брали й продовжують брати участь в захисті східних рубежів нашої держави. Майор Володимир Марценюк, який проводив зустріч, зазначив: « Професія військового була почесною в усі часи. Шлях захисника Вітчизни обирають для себе сильні духом, впевнені у собі люди. Військовий офіцер – це більше, ніж просто професія. Офіцер – це покликання, стиль життя, доблесть і честь». Він також поінформував щодо можливості проходження військової служби за контрактом, вступу до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів. Крім того, діти отримали різноманітні буклети й флаєри з інформацією про військову службу, пройнялися патріотизмом та гордістю за нашу Армію.

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 з 32
 • Шановні відвідувачі сайту !

  Pavlychyk V

  Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!
  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                              

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com