Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Управління державної казначейської служби України у Лисянському районі

Середа, 07 березня 2018 13:41

Shevchenko Kotlyarevskomu

Media

22 січня 2018 року начальник управління Державної казначейської служби України у Лисянському районі Черкаської області Олійник Надія Григорівна перебувала з робочою поїздкою в м. Київ, де взяла участь у заходах до Дня соборності України. В рамках Всеукраїнської акції «Об’єднаймо Україну!» було розгорнуто на Хрещатику найдовший прапор України, який створювався казначеями з усіх регіонів країни. Для розгортання прапора, який довжиною сягнув понад 1 кілометр, було залучено більше 700 казначеїв.

У ході заходу Голові Державної казначейської служби України Тетяні Слюз було вручено диплом про внесення акції до «Книги рекордів України» у категорії «Масові заходи, розміри». Розпочалася акція до 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України на сході нашої держави – в Станиці Луганській, куди 23 серпня 2017 року Тетяна Слюз привезла жовто-блакитне полотно з написом «Державна казначейська служба України», до якого казначеї Луганщини, а згодом Донеччини приєднали свої частини прапорів. З серпня 2017 року до січня 2018 року загальне полотнище передавалося казначеями України з області до області, з регіону до регіону доповнюючись прапорами територіальних одиниць, які казначеї пришивали власноруч. 22 січня, одночасно, з обох боків шеренги казначеїв, що вишикувались на Хрещатику, почали рух та розгортання частин прапору Голова Казначейства Т.Слюз (від буд. 4 по вул. Грушевського до Майдану Незалежності) та заступник Голови Казначейства В. Дуда (від буд. 23 по вул. Хрещатик до Майдану Незалежності). Завершилась Всеукраїнська акція «Об’єднаймо Україну!», з’єднанням Головою Казначейства двох частини полотна зі Східної та Західної України між собою в єдиний прапор. Метою Всеукраїнської казначейської акції «Об’єднаймо Україну! та з’єднання прапорів із символікою, назвами всіх районів і міст України в єдиний прапор є засвідчення єдності України в її цінностях та прагненні до миру.

Середа, 03 січня 2018 09:51

Дні прийому громадян

3jpg Page103012018

IMG 782508 листопада перший заступник Голови Казначейства України Дуда Володимир Петрович перебував з робочим візитом у Лисянському районі Черкаської області.

Перший заступник Голови Казначейства України провів робочу нараду, на якій були присутні начальник Головного управління Державного казначейства України у Черкаській області Сергій Миколайович Никопаненко та працівники управління Державної казначейської служби України у Лисянському районі Черкаської області. Нарада відбулася в приміщенні управління Державної казначейської служби України у Лисянському районі Черкаської області.

Під час візиту Володимир Петровичознайомився з умовами праціказначеїв, розподілом їх функціональних обов’язків, оснащеністю управління комп’ютерною технікою, поділився досвідом та напрацюваннями центрального апарату, ознайомив з нововведеннями, що безпосередньо стосуються повноважень органів Казначейства.

П'ятниця, 03 листопада 2017 09:54

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Управління Державної казначейської служби України у Лисянському районі Черкаської області оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно - частину нежитлових приміщень на першому поверсі двоповерхової будівлі, площею 150,00 кв.м., за адресою: Черкаська область, смт Лисянка, пл. Миру,33.

Балансоутримувач майна: Управління Державної казначейської служби України у Лисянському районі Черкаської області.

Орган управління майном: Регіональне відділення Фонду Державного майна України по Черкаській області. Строк оренди об'єкту до трьох років.

Додатково зазначаємо, що експертна оцінка проведена. Строк дії звіту про оцінку -  до лютого 2018 року.

З пропозиціями щодо оренди вказаної площі звертатися до Управління Державної казначейської служби України у Лисянському районі Черкаської області за адресою: Черкаська область, смт Лисянка, пл. Миру, 33 або за      тел.: (04749) 6-24-73.

Середа, 01 листопада 2017 14:41

« Акція «Об’єднаймо Україну!»

 023010201723 серпня 2017 року, у День прапора, голова Державної казначейської служби України  Тетяна Ярославівна Слюз започаткувала акцію «Об'єднаймо Україну!», яка полягає у створенні найдовшого прапору держави і складатиметься з стандартних прапорів, але з написами усіх населених пунктів України. Прапор буде передаватись від міста до міста і зшиватимуться між собою. За ідеєю Тетяни Слюз цей унікальний прапор буде розгорнуто до Дня злуки України 21 січня 2018 року.

Колектив управління Державної казначейської служби України у Лисянському районі Черкаської області також приєднався до проведення Всеукраїнської акції «Об’єднаймо Україну.

ПочатокПопередня123НаступнаКінець
Сторінка 1 з 3

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com