Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Управління державної казначейської служби України у Лисянському районі

Понеділок, 14 січня 2019 11:47

ДНІ ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

з питань погашення заборгованості за рішеннями суду,

виконання яких гарантується державою,

 в управлінні Державної

казначейської служби України

у Лисянському районі Черкаської області

 

Час прийому

День тижня

 Місце проведення прийому

№ телефону

з 1000 до 1700

Четвер

пл. Миру, 33,

смт Лисянка

6-17-78

Четвер, 15 листопада 2018 16:07

Оголошення!

Управління Державної казначейської служби України у Лисянському районі Черкаської області на виконання п.10 рішення Колегії Державної казначейської служби України від 03.08.2018, затвердженого наказом Державної казначейської служби України від 15.08.2018 №268 та наказу Державної казначейської служби України від 14.09.2018 №290 повідомляє про запровадження з 01.01.2019 централізації видатків розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів та відкриття всіх видаткових рахунків на балансі центрального апарату Державної казначейської служби України.

П'ятниця, 07 вересня 2018 10:16

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку з закінченням 10.09.2018 перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів старі активні рахунки для зарахування податків, зборів, платежів будуть закриті.

Платежі, які будуть сплачені платниками на старі рахунки з 11.09.2018 будуть повертатися платникам як нез’ясовані надходження.

Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):

Рубрика "Реквізити доходних рахунків"

підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевих бюджетів".

 

Середа, 27 червня 2018 15:41

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.

Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):

Рубрика "Реквізити доходних рахунків"

підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

Середа, 07 березня 2018 13:41

Shevchenko Kotlyarevskomu

Media

22 січня 2018 року начальник управління Державної казначейської служби України у Лисянському районі Черкаської області Олійник Надія Григорівна перебувала з робочою поїздкою в м. Київ, де взяла участь у заходах до Дня соборності України. В рамках Всеукраїнської акції «Об’єднаймо Україну!» було розгорнуто на Хрещатику найдовший прапор України, який створювався казначеями з усіх регіонів країни. Для розгортання прапора, який довжиною сягнув понад 1 кілометр, було залучено більше 700 казначеїв.

У ході заходу Голові Державної казначейської служби України Тетяні Слюз було вручено диплом про внесення акції до «Книги рекордів України» у категорії «Масові заходи, розміри». Розпочалася акція до 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України на сході нашої держави – в Станиці Луганській, куди 23 серпня 2017 року Тетяна Слюз привезла жовто-блакитне полотно з написом «Державна казначейська служба України», до якого казначеї Луганщини, а згодом Донеччини приєднали свої частини прапорів. З серпня 2017 року до січня 2018 року загальне полотнище передавалося казначеями України з області до області, з регіону до регіону доповнюючись прапорами територіальних одиниць, які казначеї пришивали власноруч. 22 січня, одночасно, з обох боків шеренги казначеїв, що вишикувались на Хрещатику, почали рух та розгортання частин прапору Голова Казначейства Т.Слюз (від буд. 4 по вул. Грушевського до Майдану Незалежності) та заступник Голови Казначейства В. Дуда (від буд. 23 по вул. Хрещатик до Майдану Незалежності). Завершилась Всеукраїнська акція «Об’єднаймо Україну!», з’єднанням Головою Казначейства двох частини полотна зі Східної та Західної України між собою в єдиний прапор. Метою Всеукраїнської казначейської акції «Об’єднаймо Україну! та з’єднання прапорів із символікою, назвами всіх районів і міст України в єдиний прапор є засвідчення єдності України в її цінностях та прагненні до миру.

ПочатокПопередня123НаступнаКінець
Сторінка 1 з 3

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com