Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Юстиція

Четвер, 06 грудня 2018 16:54

Консультує Міністр юстиції

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

Павле Дмитровичу! Мій чоловік, коли вип’є, піднімає на мене руку. Спершу думала, що цього більше не повториться, але за останній рік він мене бив мало не щомісяця. Що мені робити?Ольга

Перш за все, хочу порадити Вам і всім громадянам, які зазнають насильства, в жодному разі не мовчати. Агресор не одумається і не втихомириться. Чим довше ви мовчите про проблему, тим більше насильник переконується у своїй безкарності, й тим більше у нього розв’язуються руки.

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення
на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

У грудні 2018 року чергові засідання регіональної робочої групи відбудуться 12.12.2018 та 26.12.2018 об 11.00 год. За адресою: м. Черкаси,
бул. Шевченка, 185, каб. № 340.

Четвер, 06 грудня 2018 16:53

Право на оскарження

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

Не погоджуєтесь з відмовою, діями або бездіяльністю державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації, що здійснюють свою діяльність в межах Черкаської області у сфері реєстрації бізнесу та нерухомості? Подавайте скарги до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області!

            Комісія наділена досить широкими повноваженнями:

Четвер, 29 листопада 2018 10:45

Ювілейне весілля

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

obruchka 1Лисянський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, запрошує всіх бажаючих ювілярів повернути спогади святкового обряду.

В день ювілейного весілля подружжя знову поновить шлюбні обіцянки, станцюють весільний вальс та ще раз переживуть відчуття, які були багато – багато років тому.

Від Вас – бажання, від нас – незабутні враження та емоції.

 

Звертайтесь за адресою: смт.Лисянка, вул.Гетьманський Шлях, 1 або за тел. 6 – 20 – 45.

Четвер, 29 листопада 2018 10:37

Консультує Міністр юстиції

Оцініть цей матеріал
(0 голосів)

Павле Дмитровичу! Доброго дня, пане Міністре! Скажіть, чи це правда, що з 1 грудня розмір аліментів збільшиться?Соня Гук

Хочу поінформувати шановну читачку, що на початку липня ми домоглися прийняття другого пакету законів у рамках проекту Уряду та Мін’юсту #ЧужихДітейНеБуває. Новації цих законів покликані захистити економічні права найменших українців та убезпечити їх від можливого економічного насильства з боку дорослих.

Серед іншого ми прописали й норму, яка стосується підвищення мінімального розміру аліментів на одну дитину. Ця норма, як й інші положення пакету законів, почала діяти 28 серпня.

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 з 74
 • Шановні відвідувачі сайту !
  Шановні відвідувачі сайту !

  Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаю вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!
  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com