Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

В Україні діє благодійний інтернет-майданчик адресної допомоги непрацездатним членам родин учасників АТО

Написано

images plp11 В Україні понад рік діє громадська платформа допомоги родинам загиблих учасників АТО – «Люди допомагають людям». Вона була створена  у 2015 році Громадською організацією «Громадський інформаційний простір» з метою надання справедливої адресної допомоги. Це своєрідний інтернет-майданчик прямої адресної допомоги непрацездатним членам родин учасників АТО.

 На сьогодні у рамках Платформи вже відкрито індивідуальні карткові рахунки 163 родинам, серед яких 101 родина з неповнолітніми дітьми та дітьми-інвалідами а також 153 дитини, які втратили годувальника.

  За рік роботи Платформи цим родинам було забезпечено додатково до державної допомоги надходження у загальній сумі 2 млн. грн на прямі карткові рахунки.

  У майбутньому платформа планує охопити своєю підтримкою дітей, які втратили годувальника в результаті проведення АТО та під час Революції гідності. За інформацією активістів Платформи таких дітей в Україні налічується 1303, зокрема у Черкаській області – 20.

Більше інформації про діяльність Платформи, перераховані кошти, родини, які потребують допомоги можна дізнатись на сайті Платформи www.lpl.com.ua  або на офіційному порталі Черкаської обласної адміністрації http://ck-oda.gov.ua

Прочитано 581 раз
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com