Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

ОГОЛОШЕННЯ

12 липня 2019 року у великій залі адмін.будинку о 14.00 год. відбудуться установчі збори по формуванню нового складу громадської ради при Лисянській райдержадміністрації.

Членами громадської ради можуть бути: представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних, творчих спілок, асоціацій та організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

Заяви для участі в установчих зборах подаються в довільній формі до відділу організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації                  до 02 липня 2019 року включно.

Документи приймаються за адресою:

смт.Лисянка, пл.Миру, 27, другий поверх, відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, телефон для довідок: 6-24-40; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (у повідомленні обов’язково вказати: «Інформація про кандидатуру до складу ГР»).

 

ДОДАТОК: Зразки необхідних документів для участі в установчих зборах.

  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com