Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

Проведення жнив в Лисянському районі

Написано

Жнива          Сільськогосподарські підприємства Лисянського району активно долучилися до проведення жнив.

         Станом на 14.07.2014 р. у господарствах усіх форм власності зібрано 1238 га ранніх зернових культур, із середньою врожайністю – 41,3 ц/га. Обмолочено озимого ячменю на площі – 1227 га або 73 % від кількості вирощеного із  середньою урожайністю – 41,2 ц/га. Розпочато збирання озимої пшениці. Обмолочено – 11 га, намолочено – 52 тонн, урожайність становить – 47,3 ц/га.

         Крім того, продовжується збір озимого ріпаку. Обмолочено 830 га ( 67% до плану), намолочено – 2199 тонн, урожайність – 26,5 ц/га, та ярого ріпаку  обмолочено на площі  – 22 га, намолочено – 55 тонн, урожайність – 25 ц/га.

         Для проведення жнив та підготовки грунту до посіву озимини підприємства району придбали в достатній кількості паливно-мастильних матеріалів. Поряд із жнивами аграрії вже закупили 140 тонн складних мінеральних добрив для проведення комплексу польових робіт в літньо-осінній період. 

         У районі кількість комплексів по очистці і сушці становить 7 штук, зерноочисних агрегатів - 17 штук, зернеочисних машин - 53, сушарок - 3, зернотоків - 27.

 

 

Прочитано 1364 раз
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com