Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

Написано

kolegiy27 27 грудня 2016 року голова Лисянської районної державної адміністрації Володимир Павличук провів засідання колегії, в ході якої обговорили проекти програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік; бюджету району на 2017 рік.

 З проектом програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік присутніх ознайомив начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Віктор Грабовий. У рамках виконання Програми, в межах фінансових ресурсів, буде продовжено виконання робіт з впровадження енергозберігаючих заходів. На участь у відборі проектів, що фінансуватимуться у 2017 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, подано 6 проектів, загальною вартістю майже 3,5 мільйона гривень,  з них: 4 це реконструкція котелень з встановленням твердопаливних котлів у Чаплинському, Боярському, Яблунівському навчально – виховних комплексах та в Лисянському дошкільному навчальному закладі (ясла - садочок) «Ромашка», приміщення яких нині опалюються природним газом; 5-й з виконання робіт із заміни віконних блоків у Боярському навчально – виховному комплексі; 6-й це влаштування водозабірної свердловини у селі Хижинці, для забезпечення населення села питною водою. Буде продовжено виконання робіт з ремонту приміщень та інженерних споруд і мереж, направлених на підвищення енергоощадливості в закладах соціальної сфери.

 Про наповнення бюджетупоінформував начальник фінансового управління райдержадміністрації Дмитро Олійник.  Обсяг доходів районного бюджету на 2017 рік прогнозується в сумі 75397,4 тис.грн, з них доходів загального фонду (без міжбюджетних трансфертів) – 72985,1 тис.грн, спеціального (без міжбюджетних трансфертів) – 2412,3 тис.грн.  Прогнозні показники бюджету району на 2017 рік у порівнянні до очікуваних надходжень 2016 року  збільшено на  7990,5 ис.грн, або на  11,8 відсотка.

 Із усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення та дано доручення голови райдержадміністрації.

Прочитано 804 раз
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com