Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Відбулося засіданнякоординаційного центру з питань надання допомоги учасникам антитерористичної операції

Написано

DSC 2041Заступник голови Лисянської районної державної адміністрації Олександр Дубовий спільно із співголовою районного центру допомоги учасникам АТО Вірою Борисенко та головним спеціалістом відділу взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Віктором Юхимчуком 13 лютого провели засідання районного координаційного центру з питань надання допомоги учасникам антитерористичної операції.

У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у районі та представник Спілки учасників АТО «Тікич» – Володимир Бесараб.

В ході засідання було акцентовано увагу на проблемних питаннях, що попередньо розглядались на зборах Спілки учасників АТО «Тікич», а також отримання санаторно-курортних путівок учасникам АТО та їх соціальне забезпечення.

За результатами засідання було прийнято відповідні рішення, структурні підрозділи та установи району отримали окремі доручення.

Прочитано 328 раз Остання зміна Четвер, 16 лютого 2017 14:02
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com