Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Пілотний проект з реєстрації шлюбу за добу майже у всіх регіонах

Написано

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 502-р «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу», Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.07.2014 № 228, та з метою апробацій європейських стандартів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, забезпечено реалізацію гарантованого державою права на шлюб, зокрема для учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб.

 

У рамках пілотного проекту українські молодята вже з серпня мають змогу скористатися новим сервісом Мін'юсту - експрес-реєстрацією шлюбу за 24 години. Пілотний проект розпочав свою ходу у Маріуполі (Донецька область), Сєвєродонецьку (Луганська область), Херсоні, Києві, Одесі та у Львові, далі географія місць де можна зареєструвати шлюб за 24 години розповсюдилась майже на всі регіони, окрім Запорізької, Кіровоградської, Полтавської, Черкаської областей. Мінімальний термін для реєстрації шлюбу з моменту подання заяви можна скоротити з 30 днів до 1 доби.

Для цього достатньо зробити кілька простих кроків.

Перший крок - звернутися до організатора шлюбної церемонії. Інформація про цих організаторів розміщена на сайті Міністерства юстиції і на сайтах головних територіальних управлінь юстиції.

Другий крок - обрати час і місце проведення реєстрації шлюбу.

Третій крок - укласти відповідний договір про надання послуг з організатором.

Четвертий крок- прийти до себе на весілля.

Процедура максимально швидка. Свідоцтво про шлюб видається одразу, а протягом 24 годин з моменту реєстрації дані будуть внесені до відповідного реєстру. Більше того, в кількох містах молодята можуть одружуватися в будь- який час доби.

З 2017 року Мін'юст прогнозує поширення даної послуги на всі регіони.

Прочитано 411 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com