Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

Олімпійський тиждень у школах Лисянського району

Написано

олімпійський тиждень Спорт, фізична культура – це здорове життя будь-якого покоління, це життя учня і вчителя, тренера і вихованця, це життя здорових батьків і дітей, здорової нації. Беззаперечними є твердження, що «спорт – то сила», «у здоровому тілі – здоровий дух», тож не потрібно зайвий раз розповідати,  яке велике значення має стан здоров’я людини. Адже саме від нього залежить наш щоденний настрій, душевний спокій, самопочуття. Для зміцнення здоров’я важливе значення має систематичне заняття спортом, здоровий спосіб життя. Саме на цьому наголошували організатори проведення Олімпійського  тижня в школах району, присвяченому Дню фізичної культури і спорту.

Під час проведення Олімпійських уроків учні району ознайомилися з історією Олімпійського руху. Слід зазначити, що перша відома нам з давніх-давен Олімпіада проходила 776 року до нашої ери в Греції. Вперше українські атлети взяли участь у цьому міжнародному форумі ще в 1952 році у складі збірної СРСР в Гельсінкі. У 1993 році на 101 сесії МОК Національний Олімпійський комітет України здобув повне визнання.

За період незалежності України олімпійці нашої держави, починаючи з 1996 року, брали участь в п’яти олімпіадах: в Атланті (США), Сіднеї (Австралія), Афінах (Греція), Пекіні (Китай) та Лондоні (Англія), завоювавши 116 медалей.

Школярі і вихованці дошкільних навчальних закладів Лисянщини не лише дізналися багато цікавого про олімпійські ігри, а й самі спробували свої сили у багатьох видах спорту. В Лисянському, Шестеринському, Смільчинецькому, Мар’янівському, Хижинському, Яблунівському, Кам’янобрідському НВК, Лисянській ЗОШ №2, Бужанській та Ріпківській ЗОШ відбулися спортивно-розважальні свята «Козацькі забави», «Веселі старти», «Тато, мама і я – спортивна сім’я», конкурси, тренінги «Бути здоровим престижно». Організатори змагань побажали вихованцям бути здоровими, займатися спортом і досягати в ньому олімпійських вершин!

Прочитано 1417 раз
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com