Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

«Хай буде мир на всій землі!»

Написано

День миру 2Події, що розгорнулися у нашій країні, змушують кожного замислитися, що є для тебе мир, спокій, навчання, дружня повна родина. На ваги ставиться людське життя і прадавнє козацьке: «Якщо не я, то хто?». Героями сьогодення стають ті, хто інтереси держави ставить вище за свої, хто не зрадив, хто не шкодує власного життя заради України. Щороку 21 вересня люди в різних куточках земної кулі так чи інакше віддають данину миру. Це свято покликане змусити людей не тільки задуматися, але зробити що-небудь заради миру. Осторонь свята не залишились й учні Почапинського НВК, бо сааме зараз, як ніколи, нашій державі та всім її громадянам, дітям, потрібен мир. У школі пройшли заходи присвячені Дню миру на якому Дружнім виконанням гімну учнями, вчителями, гостями, розпочалася урочиста лінійка, присвячена Міжнародному дню Миру, на якій виступила директор школи Тетяна Парисенкова. Вона звернулася до учнів: «Як ніколи, сьогодні актуальними для України є питання, що пов’язані з припиненням вогню і пролиттям крові. Дуже хочеться, щоб в Україні знову панував мир. І я впевнена, що він обов'язково запанує!».

Всі бажаючі долучилися до Всеукраїнської акції «Лист пораненому» й писали листи на підтримку солдатів, які знаходяться в зоні АТО. Найактивнішими були учні 9 класу, які разом з класним керівником надіслали листи зі словами вдячності й підтримки тим бійцям, що боронять нашу Батьківщину. В своїх посланнях діти висловили захоплення хоробрістю та мужністю людей, що відважно захищають нашу Батьківщину, а також сподівання якнайшвидшого завершення війни та надію на мир і краще життя для всіх нас. Учні 3-го класу з класоводом намалювали малюнки, де відобразили рідні домівки, зелену траву, синє небо та сонечко. Також були проведені класні години на тему «Ми – за мир», учні 8-го класу брали участь у флешмобі, де закликали всіх до миру та єднання. Проводилися години спілкування під девізом «Хай буде мир на всій землі!» на яких читали вірші, співали пісні про мир, щастя, благополуччя.

День миру увійшов до скарбниці миротворчої діяльності школи, адже жити у злагоді, працювати разом на збереження миру в усьому світі, брати активну участь у діалозі заради майбутнього – непорушні принципи учнів та вчителів навчальних закладів району.    

Прочитано 5772 раз
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com