Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

Круглий стіл з громадськістю району

Написано

круг.стіл Стало доброю традицією проводити зустрічі керівників органів виконавчої влади району та представників громадськості. Ось і вчора голова Лисянської райдержадміністрації Олександр Вельбівець зустрівся з представниками політичних партій та громадських організацій району.

Важливим питанням порядку денного було обговорення стану соціально-економічного розвитку району. Олександр Вельбівець особливу увагу звернув на стан ситуації у сільському господарстві та хід збору врожаю. Стан обробітку грунту, підготовка посівних площ до майбутнього урожаю 2015 року у районі відбувається відповідно до затверджених планів. Район має непогані показники на загальнообласному рівні. «Складна ситуація з дотриманням культури обробітку грунту, відновлення родючості грунтів, адже  дуже мало тих господарств які вносять органічні добрива в землю. І тому ми маємо раціонального та  ефективно використовувати землі та дотримуватися сівозміни», - наголосив очільник району. Стратегічною лінією сьогодні є питання передачі земель ефективному землекористувачу, сільськогосподарському товаровиробнику який забезпечить раціональне, ефективне використання земель, із забезпеченням розвитку тваринництва, як одного з елементів того що у нас буде забезпечено не сезонна зайнятість, а круглорічна зайнятість працюючого персоналу в сільськогосподарських товариствах, що забезпечить відповідно підвищення і нарощування вирощення м’яса, молока, а це відповідно наш бюджет. Все це є складовими  розвитку економіки нашого регіону.

Окрім того, було обговорено питання підготовки житлово-комунального господарства та закладів соціальної сфери району до опалювального сезону 2014-2015 року. Олександр Іванович наголосив, що підготовка до роботи в осінньо-зимовий період йде відповідно до планів, майже 100% готові заклади культури, освіти, медицини. В закладах освіти завершуються роботи щодо встановлення котлів на альтернативні види палива. Звернув увагу присутніх на необхідність  скорочення споживання газу на 30%, тому саме  переведення  шкіл на тверді види палива дасть можливість вийти на зазначений показник. 

Важливим питанням сьогодення є стан суспільно-політичної ситуації у країні. Учасники зібрання наголосили на тому, що сьогодні вкрай необхідно проводити роз’яснювальну роботу серед населення і спрямовувати всі зусилля на те, щоб не допустити проблем, які могли б стати  приводом для дестабілізації ситуації на території району. Поряд з цим  було піднято питання щодо активізації  збору коштів на потреби АТО, своєчасності сплати податків до районного бюджету, дотримання законодавства у врегулюванні земельних питань. Представники громадських об’єднань відзначили дієвість таких зустрічей. 

Прочитано 1353 раз
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com