Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

У районі готуються до планових відключень електроенергії

Написано

нарадаУ зв’язку з виникненням дефіциту палива та гідроресурсів, що призвело до загрози порушення балансу між виробництвом і споживанням електричної потужності та на вимогу Мінпаливенерго введено графіки аварійних відключень на території всіх областей України. До графіків залучені лінії, що живлять побутових та промислових споживачів. З цього приводу відбулася нарада за участю головних промислових споживачів району, керівника Лисянського РЕМу, очільників району. Голова райдержадміністрації Олександр Вельбівець зауважив, що жителі Лисянщини – люди помірковані й з розумінням поставляться до тимчасових складнощів у державі. Водночас, він закликав енергетиків інформувати населення, щоб люди конкретно знали час, коли й на який термін не буде світла. Аби мати можливість спланувати свою роботу.

Значно складніше з промисловими споживачами, зокрема із зерноелеваторами, що розміщені в районі. Адже під час просушки зерна в разі відключення світла й зупинки транспортерів є загроза аварії на підприємстві з нанесенням величезних збитків. Голова районної ради Анатолій Лисичкін запропонував скласти графік почергових тривалих відключень підприємств, який дасть можливість зберегти технологічний процес і суттєво скоротити обсяги використання електричної енергії. Начальник Лисянського РЕМу Володимир Грицюк повідомив, що графіки запроваджуються з першого жовтня, попередньо плануються двогодинні відключення. 

Прочитано 1421 раз Остання зміна Вівторок, 30 вересня 2014 08:22
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com