Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

«Робимо акцент на МСП», – Ярослав Березань на Всеукраїнській нараді з реалізації державної регіональної політики

Написано

UO0A0194Малий та середній бізнес підтримують на Черкащині. Це – один з напрямів забезпечення сталого економічного розвитку регіону. На цьому наголосив заступник очільника області Ярослав Березань у ході Всеукраїнської наради з актуальних питань формування та реалізації державної регіональної політики. Вона проходить у Черкасах за участі першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслава Негоди.

Підтримку надають у межах Стратегії МСП-2020 та відповідно до ухваленої програми її реалізації. У її рамках на відповідні заходи в області виділили 2,3 млн грн фінансування. Серед ключових проектів, які нині активно втілюють на Черкащині у цьому напрямку, – Школа малого та середнього підприємництва.

UO0A0284– Треба не просто давати гроші на розвиток регіонів, а створювати умови для того, щоб люди тут заробляли, – зауважив Ярослав Березань. – Ми зробили акцент на розвиток малого і середнього підприємництва. Одне з найголовнішого, що ми вже зробили на рівні області, – започаткували Школу МСП. Вже випустили слухачів першого набору. У жовні стартує навчання у другій Школі. У нас навчалися не тільки ті, хто вже займається підприємництвом, а й ті, хто лише хотів започаткувати свою справу. І їм це вдалося.

Також, додав посадовець, нині в області пропрацьовується механізм фінансової підтримки суб’єктів МСП у межах співпраці з Німецько-українським фондом.

Прочитано 158 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com