Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

Лисянський район - учасник ІІІ фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

Написано

Лисянський район учасник13 листопада  в адмінбудинку районного центру відбувся семінар за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування, який провели Анна Бабкова та Людмила Страшна, координатори Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» - ІІІ.  

Під час презентації проекту Анна Бабкова наголосила, що зазначений Проект сприяє розвитку громадянського суспільства на Україні, організовує та активізує жителів на вирішення нагальних питань життєдіяльності територіальних громад. Діяльність Проекту буде спрямовано на відновлення базової соціальної та комунальної інфраструктури в таких пріоритетних сферах діяльності громад як енергоефективність, охорона здоров’я, довкілля та водопостачання.

        За словами Людмили Страшної, завдяки співпраці з Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» громадяни самі визначають коло важливих питань, які потрібно вирішити, залучають необхідні фінансові ресурси та контролюють їхнє використання.

       Не боятися проявляти ініціативу, спрямовану на підвищення рівня і якості життя, закликала присутніх сільський голова села Бужанка Валентина Стадник, яка була учасником минулої фази проекту, і завдяки  співпраці було зроблено вуличне освітлення в селі та встановлено піролізні котли в місцевій загальноосвітній школі.  Під час ІІ фази Проекту у районі також було  проведено реконструкцію вуличного освітлення села Дібрівка, замінено вікна на металопластикові в навчальних закладах села Журжинці та Смільчинці, також в дитячій установі «Веселка» смт Лисянка.

        Контактною особою, що надаватиме допомогу у мобілізації місцевих громад та впровадженні їх проектів, визначено начальника управління економіки райдержадміністрації Ольгу Сікало. 

Завершився семінар офіційним підписанням Угоди про партнерство між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй та Лисянською районною державною адміністрацією і Лисянською районною радою.

 

Прочитано 1039 раз
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com