Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

У Черкасах запрацювала виставка, присвячена подіям Євромайдану

Написано

vustavka obl Фрагменти барикад із Майдану Незалежності, саморобні щити й каски активістів-євромайданівців, прапори та плакати зі злободенними гаслами, документи та десятки світлин із відображенням подій Революції Гідності – усі ці речі нині стали експонатами виставки в фойє обласного краєзнавчого музею. Її відкрили 21 листопада до Дня Гідності та Свободи, аби ще раз нагадати відвідувачам про минулорічні буремні події. Ця експозиція буде доступною для перегляду впродовж двох наступних тижнів.vustavka oblast

У день відкриття виставки, присвяченої подіям Євромайдану, її експозицію оглянули й представники черкаської влади: голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко та очільниця обласної ради Валентина Коваленко. Над оформленням презентованої експозиції працювали співробітники відділу історії періоду сучасності краєзнавчого музею. Атрибутику учасників протестних подій в українській столиці та Черкасах для неї надали такі обласні організації, як "Самооборона Майдану", "Громадський блокпост", "Демократичний альянс" та Всеукраїнське об’єднання "Свобода". Кожен експонат – зі своєю історією.

– Цією виставкою ми ще раз хотіли привернути увагу людей до тих подій, які відбулися під час Революції Гідності, і згадати про її учасників, – розповідає директор музею Алла Кушнір. – Нині існує така думка, що Євромайдан в Україні став головною подією в усій Європі кінця 2013 – початку 2014 року. Більше того – нам хотілося б зібрати й зберегти для потомків ось ці всі речі.

Під час відкриття виставки Юрій Ткаченко та Валентина Коваленко відзначили грамотами облдержадміністрації тих, хто були одними з найактивніших учасників Революції Гідності, членів обласної Народної ради: Анатолія Бондаренка, Петра Чернявського, Юрія Ботнара, Леоніда Даценка та Наталію Старікову.

Прочитано 683 раз
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com