Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

На Лисянщині вшанували пам’ять загиблих на ЧАЕС

Написано

ЧАЕС 1 Тисячі українців, в тому числі і мешканці Лисянського району,  28 років тому взяли участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Вшанувати подвиг пожежників і водіїв, зв’язківців і працівників  Товариства Червоного Хреста, військовослужбовців і робітників, що працювали в 30-кілометровій зоні, 12 грудня зібралась громада Лисянщини у великому залі адмінбудинку. До учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС звернувся голова райдержадміністрації, Олександр Вельбівець, від імені громади висловивши вдячність за життєвий подвиг, мужність та  героїзм, побажав міцного здоров’я, злагоди і достатку в домівках. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто ціною власного життя, без вагань та роздумів ліквідовував наслідки страшної аварії.ЧАЕС 2

        За мужність, самовідданість та високий професіоналізм, проявлені під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та з нагоди  Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на на Чорнобильській АЕС Почесною Грамотою районної державної адміністрації нагороджено ліквідаторів І категорії  Володимира Журжу, Миколу Труша; ліквідатора І категорії, смт Лисянка Анатолія Касяненка. Учасники заходів поклали квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

Прочитано 1019 раз
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com