Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

Олександр Вельбівець: «Я ніколи не керувався і не буду керуватись подвійними стандартами»

Написано

rob zyctrihЗустріч громадського активу Лисянського району з головою Черкаської обласної державної адміністрації Юрієм Ткаченком за участю голови райдержадміністрації Олександра Вельбівця та голови районної ради Анатолія Лисичкіна відбулась у середу у великій залі адмінбудинку.

Жителям району головою облдержадміністрації було надано роз’яснення питань децентралізації влади, формування бюджету, необхідності проведення ряду реформ. Юрій Олегович наголосив, що заплановані  реформи, покликані покращити життя в Україні, буде запропоновано програму розвитку малого і середнього бізнесу, необхідно  підвищити рівень легкості бізнесу.

Голова районної державної адміністрації Олександр Вельбівець наголосив, що у своїй діяльності ніколи не керувався і не буде керуватись подвійними стандартами. Він підкреслив: «Закон один для всіх, інших варіантів просто не може бути. Я – посадовець, і дію в  межах повноважень відповідно законодавства. Подвійні стандарти  породжують недовіру до влади». Очільник району подякував присутнім за активність, небайдужість  до вирішення проблем району.rob zyc

Активні мешканці району порушували проблеми, які хвилюють увесь загал. Зокрема, звучали нарікання щодо врегулювання питань оформлення земель, виділення субвенцій на ремонт доріг комунальної власності, наміри отримати дозвіл на геологічну розвідку з подальшою розробкою кар’єру бентонітових глин.

 Юрій Ткаченко на завершення заходу наголосив: «Ми на посадах, щоб об’єднувати людей!».

 

Прочитано 977 раз
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com