Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

Відкриття новорічної ялинки Лисянщини

Написано

vidkruttj jlunkuВ День Святого Миколая у районному центрі відбулось урочисте запалювання головної ялинки Лисянщини, що знаменувало собою початок зимових свят. У заході взяли участь керівники виконавчої влади району, місцевого самоврядування, колективи підприємств, установ та організацій селища, молодь, діти середнього віку і навіть малюки.  

До присутніх з вітанням з нагоди наступаючих новорічних та різдвяних свят звернулась керівник апарату Лисянської райдержадміністрації Тетяна  Мартиненко: «Сьогодні ми найбільше прагнемо миру та єдності. Мир і злагода необхідні в родині, громаді і, найголовніше, - в країні. Тож нехай наша життєва сила, молитва, воля і добрі справи сприяють встановленню миру задля добробуту та процвітання. Нехай у наступному 2015 році зникнуть усі проблеми та негаразди, а в людських стосунках домінуватимуть порядність, щирість, совість та справедливість».vid jlunku

З великою радістю дітвора зустрічала Святого Миколая, який приніс з собою не тільки гарний настрій, але й чудові подарунки, які отримали малята за активну участь у конкурсах.

  Святковий настрій присутнім на урочистому заході створили учасники художньої самодіяльності районного Будинку культури, подарувавши ряд новорічно-різдвяних композицій.  

Прочитано 991 раз
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com