Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації

Написано

DSC 9166Під головуванням голови районної державної адміністрації Володимира Павличука 24 квітня 2019 року відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації. Участь у засіданні взяли члени колегії, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські та селищний голови, керівники установ та організацій району.

Під час засідання колегії Почесною грамотою районної державної адміністрації нагороджено Драченко Ілону Василівну, ученицю ДНЗ “Лисянський професійний аграрний ліцей”, – за активну участь, значні здобутки і досягнення в освітньому процесі, зайняття І місця у ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Інформуючи про підсумки економічного і соціального розвитку району за І квартал 2019 року, начальника відділу регіонального розвитку управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Людмила Деркач зазначила, що аналізуючи процеси, які відбулися в усіх сферах життєдіяльності району за звітний період, слід відмітити, що ситуація у районі склалася непроста, але контрольована.

Про виконання бюджету району за І квартал 2019 року доповіла заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Світлана Кривобород. У своєму виступі Світлана Леонідівна відмітила, що затверджені завдання з доходів загального фонду місцевих бюджетів району (без трансфертів) виконані на 114,5 % (затверджений план 7861,3 тис.грн, факт 9003,4 тис.грн), понад план надійшло 1142,1 тис.грн, проти минулого року зменшення на 7 %, або на 681,7 тис.грн. За I квартал 2019 року до загального та спеціального фондів місцевих бюджетів зібрано 10712,7 тис.грн власних та закріплених доходів, що на 30,3 %, або на 2417,4 тис.грн більше планових призначень та на 2,2 %, або на 237,2 тис.грн менше, ніж за відповідний період 2018 року.

Також, Світлана Леонідівна інформувала про заходи з легалізації трудових відносин в районі у 2018 році. У своїй доповіді вона зазначила, що при районній державній адміністрації працює комісія з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, підвищення її рівня та легалізації трудових відносин із найманими працівниками та робоча група по проведенню інвентаризації об’єктів оподаткування, які розташовані на території району. За 2018 рік проведено 5 засідань комісії. Всього заслухано на засіданнях комісії 36 керівників суб’єктів господарської діяльності. Протягом звітного періоду проводиться роз’яснювальна робота по легалізації трудових відносин з найманими працівниками, підвищенню рівня заробітної плати працівникам також і при перевірках суб’єктів господарювання робочою групою з інвентаризації суб’єктів господарювання району

Під час колегії сільський голова села Журжинці Ніна Ганич проаналізувала роботу виконавчого комітету Журжинецької сільської ради щодо реалізації делегованих повноважень органів виконавчої влади у сфері соціально-економічного розвитку територій. Вона розповіла про досягнення та проблеми громади.

Про роботу органів виконавчої влади району щодо реалізації у 2018 році вимог чинного законодавства з питань звернень громадян доповів начальник відділу документообігу та контролю апарату райдержадміністрації Роман Розгон.

З усіх розглянутих на засіданні колегії питань було прийнято відповідні рішення та розпорядження.

DSC 9169

Прочитано 208 раз Остання зміна Четвер, 25 квітня 2019 15:35
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com