Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Конституції України

Написано

З нагоди відзначення 23-річниці з Дня Конституції України у районному Будинку культури відбулися урочисті заходи.

 На початку урочистостей до присутніх із вітальною промовою звернувся голова районної державної адміністрації Володимир Павличук.

Він наголосив на важливості Конституції для розвитку держави, адже саме вона окреслює основні права і свободи людини, визначає найважливіші суспільні відносини, територіальний устрій держави, демократичні засади її розвитку. За його словами, прийнята парламентом Конституція України утвердила реальність української національної державності, дала не тільки можливість будувати  демократичну і правову державу, а й є також даниною пам’яті мільйонів українців, що віддали і віддають своє життя за незалежність  України.

«Саме спільна мета і відповідальне ставлення до вирішення актуальних завдань державотворення є необхідною передумовою поступу та процвітання України. Всі ми маємо об’єднати зусилля задля порозуміння, успішного розвитку рідного краю, щасливого майбутнього нинішніх та майбутніх поколінь. Щоб із відзначенням Дня Конституції пов’язувалися сподівання на утвердження найбільших духовних цінностей та соціальних гарантій українського народу», - зазначив Володимир Миколайович.

Святкового настрою додала змістовна патріотична концертна програма, яку підготували працівники та учасники художньої самодіяльності районного центру культури і дозвілля.

Прочитано 1207 раз Остання зміна Четвер, 27 червня 2019 12:55
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com