Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

«Прийматимемо в експлуатацію повністю готові до роботи амбулаторії», – Віктор Карпенко зустрівся з підрядниками

Написано

_DSC0083

Стан готовності амбулаторій в області нині інспектує профільний заступник голови облдержадміністрації Віктор Карпенко. Сьогодні він зустрівся з представниками підрядних організацій відповідальних за будівництво закладів на Черкащині. У ході зустрічі обговорили проблемні питань та попередні терміни здачі об’єктів.

В області будують 21 амбулаторію загальної практики сімейної медицини. З них 9 – групової практики та 12 – монопрактики. За наказом Мінрегіону, планують збудувати ще чотири. Проекти втілюють на співфінансуванні. Так, державний бюджет покриває 90% вартості будівництва амбулаторій, а місцеві бюджети – лише 10 %.

Амбулаторії мають бути укомплектовані обладнанням для надання медпослуг із застосуванням телемедицини. Тож прийматимуть в експлуатацію виключно ті об’єкти, які будуть повністю готові для роботи лікарів, зазначив заступник голови ОДА.

_DSC0085 _DSC0089– Наш основний принцип у співпраці із підрядниками – підтримати й допомогти вирішити проблемні питання, – зазначив Віктор Карпенко. – Зараз ми з’ясували ситуацію на даний момент. У нас спільна мета – забезпечити мешканців якісними і необхідними медичними послугами. Тож, я постійно на зв’язку і контролюю ці процеси.

За його словами, завершення робіт будівництва та укомплектування амбулаторій обладнанням плануюють на кінець поточного року.

– Амбулаторія має відповідати всім вимогам, затверджених у нормативних документах, –  додав Віктор Іванович. – Лікар повинен зайти і комфортно працювати. На сьогодні, персоналом укомплектовані майже всі амбулаторії. Приємно, що є ті, хто виявив бажання переїхати з міста працювати у сільську місцевість. Для них вже придбали житло на місцях. Також для амбулаторій уже придбали автомобілі в результаті проведених тендерних процедур.

_DSC0090 _DSC0086

Прочитано 79 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com