Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

Очільник району привітав ветеранів «Надвечір’я»

Написано

klyb nadvechirj 1 Ветерани праці районного споживчого товариства 1 квітня провели чергове засідання клубу дозвілля  «Надвечір’я». Присутні заслухали звіт голови ради ветеранів Ольги Катан та затвердили план роботи на 2015 рік.

   У заходу взяли участь: голова райдержадміністрації Олександр Вельбівець,  голова районної ветеранської організації Тамара Овчаренко,  начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ігор Дармограй.

Очільник району Олександр Вельбівець поділився з ветеранами районного споживчого товариства планами, спрямованими на розвиток району, прозвітував про свою діяльність на посаді за рік та відповів на запитання, які цікавили присутніх. Відзначив Подякою Лисянської райдержадміністрації ветерана праці, колишнього кладовщика райСТ Володимира Столбенка за добросовісну, багаторічну роботу в системі споживчої кооперації та з нагоди 60-річчя. У зв’язку із надходженням численних запитань по призначенню субсидій, присутні отримали детальне, доступне роз’яснення від фахівця соціального захисту населення райдержадміністрації Антоніни Сінчук.klyb nadvechirj 2

  Марія Крижня розчулила присутніх зачитавши листа української матері  до матері-росіянки, відносно війни на сході держави. Голова профкому районного споживчого товариства Тетяна Ніколюк привітала з ювілеєм ветеранів споживчого товариства Л.А.Крик, В.М.Ганжу, І.Я.Мартиненка, Г.П.Гончар.  Колеги – ветерани вітали ювілярів своїми піснями. Голова ради  ветеранів Ольга Катан присвятила свій вірш своїм колишнім співробітникам. 

Прочитано 1247 раз Остання зміна Четвер, 02 квітня 2015 16:41
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com