Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

Лисянський район долучився до щорічної акції «За чисте довкілля»

Написано

akzij za hucte dovkillj         Вже традиційною стала у Лисянському районі щорічна акція «За чисте довкілля». Організаційну роботу щодо її проведення здійснено Лисянською районною державною адміністрацією. До акції долучились працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

       Старт весняному прибиранню в селищі дало комунальне підприємство «Благоустрій». Як відзначив директор підприємства Віктор Куценко, першочергово очищено центральні дороги, побілено бордюри та дерева, впорядковується територія кладовищ та розчищається прибережна смуга.  

У всіх населених пунктах району для забезпечення чистоти та порядку, підвищення рівня благоустрою територій також було організовано та проведено суботники. Акція «За чисте довкілля» має на меті перш за все докорінно змінити ставлення населення району до проблеми покращення довкілля та санітарного стану територій, на яких вони проживають. Вона покликана спільними зусиллями громад, влади, соціальної сфери та громадських організацій зробити Лисянський район чистішим та гарнішим. Адже від цього залежить здоров’я та благополуччя майбутніх поколінь.

 

Прочитано 1255 раз
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com