Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

Питання виплати заробітної плати знаходиться на постійному контролі райдержадміністрації

Написано

kolegij rdaПід головуванням голови райдержадміністрації Олександра Вельбівця 9 квітня відбулася чергова колегія райдержадміністрації, в ході якої обговорювалися питання  виплати заробітної плати і погашення її заборгованості, забезпечення захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування,  дотримання вимог Закону України «Про державну службу», виконання регіональної угоди між райдержадміністрацією, організацією роботодавців та профспілками щодо соціально-економічного захисту населення.

Начальник управління соціального захисту населення Ігор Дармограй запевнив, що питання виплати заробітної плати знаходиться на постійному контролі районної державної адміністрації. Середньомісячна зарплата на одного працюючого в галузях економіки за минулий рік склала 2408 гривень, що складає 85  відсотків до середньообласного показника. Також проінформував присутніх про те, що упродовж минулого року державним інспектором праці було проведено 34 документальні перевірки підприємств та підприємців щодо дотримання чинного законодавства про працю, в результаті чого кожного другого керівника притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про дотримання вимог Законів України «Про державну службу» та «Про засади запобігання і протидії корупції» в управліннях, відділах та інших структурних підрозділах райдержадміністрації проінформувала головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА Жанна Тригубенко.  

Прочитано 1160 раз
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com